-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт ІІ поверху консультативно-діагностичної поліклініки КНМП «Рогатинська ЦРЛ» по вул. В. Чорновола, 9 в м. Рогатин ІваноФранківської області
Оголошено тендер
5 928 183.00
UAH
Номер:
1d9e0850aa1643528aa289e0cd672f9e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-02-28-011092-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне медичне підприємство «Рогатинська центральна районна лікарня»
×
-
Код ЄДРПОУ:
01993581
-
Адреса:
77001, Україна, Івано-Франківська область, м. Рогатин, вул.Чорновола В, будинок 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне медичне підприємство «Рогатинська центральна районна лікарня»
×
-
Код ЄДРПОУ:
01993581
-
Адреса:
77001, Україна, Івано-Франківська область, м. Рогатин, вул.Чорновола В, будинок 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
5 928 183.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Капітальний ремонт ІІ поверху консультативно-діагностичної поліклініки КНМП «Рогатинська ЦРЛ» по вул. В. Чорновола, 9 в м. Рогатин ІваноФранківської області
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
Дата опублікування:
28.02.2025 15:31
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписНСЗУ
Сума5 928 183.00 UAH