-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт покрівлі будівлі центрального складу виробничої бази (інв.№ 5576), що...×-
Капітальний ремонт покрівлі будівлі центрального складу виробничої бази (інв.№ 5576), що розташована за адресою: вул.Київська, 184 в м.Вінниця та виготовлення проектно-кошторисної документації
- ID: UA-2026-08-12-007889-a
- Дата створення : 12.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30064952
Вінницяоблводоканал ЄДРПОУ: 03339012ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту покрівлі будівлі блоку фільтрів та відстійників ст. №3 ВНС &qu...×-
Послуги з поточного ремонту покрівлі будівлі блоку фільтрів та відстійників ст. №3 ВНС "П'ятничани" (інв.№7761 г (і)), що розташована за адресою: вул.Київська, 173 в м. Вінниця
- ID: UA-2026-08-03-009733-a
- Дата створення : 03.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29978182
Вінницяоблводоканал ЄДРПОУ: 03339012ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 4 дні назад
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт покрівлі будівлі гаража для автомобілів (інв.№ 17679), що розташований...×-
Капітальний ремонт покрівлі будівлі гаража для автомобілів (інв.№ 17679), що розташований за адресою: вул.Київська, 184 в м.Вінниця та виготовлення проектно-кошторисної документації
- ID: UA-2026-07-31-007651-a
- Дата створення : 31.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29965627
Вінницяоблводоканал ЄДРПОУ: 03339012ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту покрівлі будівлі блоку фільтрів та відстійників ст. №3 ВНС &qu...×-
Послуги з поточного ремонту покрівлі будівлі блоку фільтрів та відстійників ст. №3 ВНС "П'ятничани" (інв.№7761 г (і)), що розташована за адресою: вул.Київська, 173 в м. Вінниця
- ID: UA-2026-07-14-010974-a
- Дата створення : 14.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29813844
Вінницяоблводоканал ЄДРПОУ: 03339012ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Роботи з капітального ремонту покрівлі водопровідної насосної станції 3-го підйому "В...×-
Роботи з капітального ремонту покрівлі водопровідної насосної станції 3-го підйому "Вишенька" (інв.№4509) по вул.Львівське шосе, 3 в м.Вінниці
- ID: UA-2025-09-16-003014-a
- Дата створення : 16.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26442653
Вінницяоблводоканал ЄДРПОУ: 03339012ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Роботи з капітального ремонту покрівлі будівлі реагентного господарства (інв.№7761 в(і)) в...×-
Роботи з капітального ремонту покрівлі будівлі реагентного господарства (інв.№7761 в(і)) водопровідної станції №3 ВНС "П'ятничани" по вул.Київська,173 в м.Вінниці
- ID: UA-2025-09-16-002089-a
- Дата створення : 16.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26441743
Вінницяоблводоканал ЄДРПОУ: 03339012ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Роботи з капітального ремонту покрівлі будівлі автомобільних боксів №1 (з побутовими примі...×-
Роботи з капітального ремонту покрівлі будівлі автомобільних боксів №1 (з побутовими приміщеннями) (інв. № 5577) виробничої бази КП "Вінницяоблводоканал” в м. Вінниця
- ID: UA-2025-08-14-010616-a
- Дата створення : 14.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26145035
Вінницяоблводоканал ЄДРПОУ: 03339012ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Роботи з ремонту покрівлі каналізаційної насосної станції №3-А (інв.№6897) по вул.Пирогова...×-
Роботи з ремонту покрівлі каналізаційної насосної станції №3-А (інв.№6897) по вул.Пирогова, 133-Б в м.Вінниці
- ID: UA-2025-08-06-003546-a
- Дата створення : 06.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26063779
Вінницяоблводоканал ЄДРПОУ: 03339012ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Роботи з ремонту рулонної покрівлі блоку фільтрів та відстійників (інв.№7761) г(і)) водопр...×-
Роботи з ремонту рулонної покрівлі блоку фільтрів та відстійників (інв.№7761) г(і)) водопровідної станції №3 ВНС "П'ятничани" по вул.Київська, 173 в м.Вінниці, що здійснюється у 2025 році
- ID: UA-2025-07-07-002784-a
- Дата створення : 07.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25807059
Вінницяоблводоканал ЄДРПОУ: 03339012ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Роботи з ремонту покрівлі блоку фільтрів та відстійників (інв. №7761 г(і)) водопровідної с...×-
Роботи з ремонту покрівлі блоку фільтрів та відстійників (інв. №7761 г(і)) водопровідної станції №3 ВНС "П'ятничани" по вул. Київська, 173 в м. Вінниця
- ID: UA-2024-09-04-001088-a
- Дата створення : 04.09.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22478751
Вінницяоблводоканал ЄДРПОУ: 03339012ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Роботи з капітального ремонту покрівлі будівлі механічної майстерні (інв. №14822) централь...×-
Роботи з капітального ремонту покрівлі будівлі механічної майстерні (інв. №14822) центральної насосної станції каналізації по вул. Князів Коріатовичів, 67 в м. Вінниці
- ID: UA-2024-08-20-003447-a
- Дата створення : 20.08.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22356514
Вінницяоблводоканал ЄДРПОУ: 03339012ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Роботи з ремонту покрівлі будівлі підстанції ПС 110/10/6 по вул. Київська, 173 в м. Вінниц...×-
Роботи з ремонту покрівлі будівлі підстанції ПС 110/10/6 по вул. Київська, 173 в м. Вінниці
- ID: UA-2024-05-08-003309-a
- Дата створення : 08.05.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21499402
Вінницяоблводоканал ЄДРПОУ: 03339012ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ремонт покрівлі будівлі реагентного господарства станції №3 ВНС "П'ятничани"...×-
Ремонт покрівлі будівлі реагентного господарства станції №3 ВНС "П'ятничани" по вул. Київській, 173 в м. Вінниці
- ID: UA-2023-09-21-009904-a
- Дата створення : 21.09.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19047808
Вінницяоблводоканал ЄДРПОУ: 03339012ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Роботи з поточного ремонту покрівлі центрального входу до будівлі адміністративного корпус...×-
Роботи з поточного ремонту покрівлі центрального входу до будівлі адміністративного корпусу по вул.Київській, 173 в м.Вінниці
- ID: UA-2023-08-09-010969-a
- Дата створення : 09.08.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18632069
Вінницяоблводоканал ЄДРПОУ: 03339012ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Роботи з капітального ремонту покрівлі будівлі камери резервуару чистої води станції №2 ВН...×-
Роботи з капітального ремонту покрівлі будівлі камери резервуару чистої води станції №2 ВНС "П'ятничани" по вул. Київській,173 в м. Вінниці
- ID: UA-2023-08-02-008875-a
- Дата створення : 02.08.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18566297
Вінницяоблводоканал ЄДРПОУ: 03339012ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиЗавершена -