-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Капітальний ремонт покрівлі будівлі центрального складу виробничої бази (інв.№ 5576), що розташована за адресою: вул.Київська, 184 в м.Вінниця та виготовлення проектно-кошторисної документації
Тендер Prozorro UA-2026-08-12-007889-a
Торги не відбулися
2 944 899.78
UAH без ПДВ
Номер:
46ecb01c8d3d44babfa2c5b6d6bf263d
Внутрішній номер закупівлі:
30064952
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-12-007889-a
Замовник:
Вінницяоблводоканал
×
-
Код ЄДРПОУ:
03339012
-
Адреса:
21022, Україна, Вінницька область, місто Вінниця, ВУЛИЦЯ КИЇВСЬКА, будинок 173
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Лариса Король +380432537398, +380432537398 kpvodokan@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
2 944 899.78 UAH без ПДВ
Період уточнення:
12.08.2026 14:48 - 24.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
12.08.2026 14:48 - 27.08.2026 08:00
Аукціон:
з 28.08.2026 15:11
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 944 899.78 Капітальний ремонт покрівлі будівлі центрального складу виробничої бази (інв.№ 5576), що розташована за адресою: вул.Київська, 184 в м.Вінниця та виготовлення проектно-кошторисної документації