• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з поточного ремонту покрівлі будівлі блоку фільтрів та відстійників ст. №3 ВНС "П'ятничани" (інв.№7761 г (і)), що розташована за адресою: вул.Київська, 173 в м. Вінниця

  • Подача пропозицій
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
    період кваліфікації завершився 4 дні назад
Пропозиції розглянуті

період кваліфікації завершився 4 дні назад

3 326 615.13 UAH без ПДВ
Номер: 343820c7da5041978639347d9de87606
Внутрішній номер закупівлі: 29978182
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-03-009733-a   
Замовник: Вінницяоблводоканал
Контактна особа: Лариса Король +380432537398, +380432537398 kpvodokan@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 3 326 615.13 UAH без ПДВ
Період уточнення: 03.08.2026 16:13 - 22.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 03.08.2026 16:13 - 25.08.2026 08:00
Аукціон: з 26.08.2026 14:06
Період кваліфікації: 25.08.2026 08:00 - 01.09.2026 13:06

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴3 326 615.13 Послуги з поточного ремонту покрівлі будівлі блоку фільтрів та відстійників ст. №3 ВНС "П'ятничани" (інв.№7761 г (і)), що розташована за адресою: вул.Київська, 173 в м. Вінниця