• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з поточного ремонту покрівлі будівлі блоку фільтрів та відстійників ст. №3 ВНС "П'ятничани" (інв.№7761 г (і)), що розташована за адресою: вул.Київська, 173 в м. Вінниця

Торги не відбулися

3 326 615.13 UAH без ПДВ
Номер: 11071bcb7df744f1b1752a06e955c74c
Внутрішній номер закупівлі: 29813844
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-14-010974-a   
Замовник: Вінницяоблводоканал
Контактна особа: Лариса Король +380432537398, +380432537398 kpvodokan@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 3 326 615.13 UAH без ПДВ
Період уточнення: 14.07.2026 16:36 - 31.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 14.07.2026 16:36 - 03.08.2026 08:00
Аукціон: з 04.08.2026 14:20

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴3 326 615.13 Послуги з поточного ремонту покрівлі будівлі блоку фільтрів та відстійників ст. №3 ВНС "П'ятничани" (інв.№7761 г (і)), що розташована за адресою: вул.Київська, 173 в м. Вінниця