-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту покрівлі будівлі блоку фільтрів та відстійників ст. №3 ВНС "П'ятничани" (інв.№7761 г (і)), що розташована за адресою: вул.Київська, 173 в м. Вінниця
Оголошено тендер
3 991 938.16
UAH
Номер:
07d1d53e7b6040d3a17eb42a246e7282
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-14-012173-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Вінницяоблводоканал
×
-
Код ЄДРПОУ:
03339012
-
Адреса:
21022, Україна, Вінницька область, місто Вінниця, ВУЛИЦЯ КИЇВСЬКА, будинок 173
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Вінницяоблводоканал
×
-
Код ЄДРПОУ:
03339012
-
Адреса:
21022, Україна, Вінницька область, місто Вінниця, ВУЛИЦЯ КИЇВСЬКА, будинок 173
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
3 991 938.16 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з поточного ремонту покрівлі будівлі блоку фільтрів та відстійників ст. №3 ВНС "П'ятничани" (інв.№7761 г (і)), що розташована за адресою: вул.Київська, 173 в м. Вінниця
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи
Дата опублікування:
14.07.2026 16:02
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума3 991 938.16 UAH