-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Реконструкція системи водопостачання села Посад-Покровське Чорнобаївської сільської ради Х...×-
Реконструкція системи водопостачання села Посад-Покровське Чорнобаївської сільської ради Херсонського району Херсонської області. (Комунікації)(додаткові роботи)(45231000-5 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач)
- ID: UA-2025-12-26-009352-a
- Дата створення : 26.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27781345
СЛУЖБА ВІДНОВЛЕННЯ ТА РОЗВИТКУ ІНФРАСТРУКТУРИ У ХЕРСОНСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25899361ДК 021:2015: 45231000-5 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередачЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Реконструкція системи газопостачання с. Посад-Покровське Чорнобаївської сільської ради Хер...×-
Реконструкція системи газопостачання с. Посад-Покровське Чорнобаївської сільської ради Херсонського району Херсонської області. (Комунікації)(додаткові роботи)(45231000-5 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач)
- ID: UA-2025-11-25-007434-a
- Дата створення : 25.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27256607
СЛУЖБА ВІДНОВЛЕННЯ ТА РОЗВИТКУ ІНФРАСТРУКТУРИ У ХЕРСОНСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25899361ДК 021:2015: 45231000-5 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередачЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Коригування проєктної документації по об'єкту: «Реконструкція системи водопостачання...×-
Коригування проєктної документації по об'єкту: «Реконструкція системи водопостачання с. Посад-Покровське Чорнобаївської сільської ради Херсонського району Херсонської області. (Комунікації)(45231000-5 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач)»
- ID: UA-2025-11-07-008146-a
- Дата створення : 07.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27041963
СЛУЖБА ВІДНОВЛЕННЯ ТА РОЗВИТКУ ІНФРАСТРУКТУРИ У ХЕРСОНСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25899361ДК 021:2015: 45231000-5 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередачЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Коригування проєктної документації по об'єкту: «Реконструкція системи газопостачання...×-
Коригування проєктної документації по об'єкту: «Реконструкція системи газопостачання с. Посад-Покровське Чорнобаївської сільської ради Херсонського району Херсонської області (Комунікації)(45231000-5 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач)»
- ID: UA-2025-08-27-007045-a
- Дата створення : 27.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26257131
СЛУЖБА ВІДНОВЛЕННЯ ТА РОЗВИТКУ ІНФРАСТРУКТУРИ У ХЕРСОНСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25899361ДК 021:2015: 45231000-5 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередачЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з інвентаризації та внесення відомостей до ЄДЕССБ по об’єкту: Реконструкція систем...×-
Послуги з інвентаризації та внесення відомостей до ЄДЕССБ по об’єкту: Реконструкція системи електропостачання села Посад- Покровське Чорнобаївської сільської ради Херсонського району Херсонської області (комунікації) (45231000-5 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач)
- ID: UA-2025-07-21-008026-a
- Дата створення : 21.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25930821
СЛУЖБА ВІДНОВЛЕННЯ ТА РОЗВИТКУ ІНФРАСТРУКТУРИ У ХЕРСОНСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25899361ДК 021:2015: 45231000-5 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередачЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Здійснення авторського нагляду по об’єкту: «Реконструкція системи газопостачання с. Посад-...×-
Здійснення авторського нагляду по об’єкту: «Реконструкція системи газопостачання с. Посад-Покровське Чорнобаївської сільської ради Херсонського району Херсонської області (комунікації) (45231000-5 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач)» »
- ID: UA-2025-05-12-010147-a
- Дата створення : 12.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25271504
СЛУЖБА ВІДНОВЛЕННЯ ТА РОЗВИТКУ ІНФРАСТРУКТУРИ У ХЕРСОНСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25899361ДК 021:2015: 45231000-5 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередачЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Реконструкція системи газопостачання с. Посад-Покровське Чорнобаївської сільської ради Хер...×-
Реконструкція системи газопостачання с. Посад-Покровське Чорнобаївської сільської ради Херсонського району Херсонської області. (Комунікації)
- ID: UA-2025-02-27-011796-a
- Дата створення : 27.02.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24568420
СЛУЖБА ВІДНОВЛЕННЯ ТА РОЗВИТКУ ІНФРАСТРУКТУРИ У ХЕРСОНСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25899361ДК 021:2015: 45231000-5 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередачЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Проведення експертизи проєктної документації по об’єкту «Реконструкцiя системи газопостача...×-
Проведення експертизи проєктної документації по об’єкту «Реконструкцiя системи газопостачання с. Посад-Покровське Чорнобаївської сiльської ради Херсонського району Херсонської областi. (Комунiкації) (45231000-5 Будiвництво трубопроводiв, лiнiй зв 'язку та електропередач)»
- ID: UA-2024-11-05-006290-a
- Дата створення : 05.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23131498
СЛУЖБА ВІДНОВЛЕННЯ ТА РОЗВИТКУ ІНФРАСТРУКТУРИ У ХЕРСОНСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25899361ДК 021:2015: 45231000-5 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередачЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Здійснення авторського нагляду по об’єкту: «Реконструкція системи електропостачання села П...×-
Здійснення авторського нагляду по об’єкту: «Реконструкція системи електропостачання села Посад-Покровське Чорнобаївської сільської ради Херсонського району Херсонської області (комунікації) (45231000-5 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач)»
- ID: UA-2024-10-30-012998-a
- Дата створення : 30.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23080527
СЛУЖБА ВІДНОВЛЕННЯ ТА РОЗВИТКУ ІНФРАСТРУКТУРИ У ХЕРСОНСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25899361ДК 021:2015: 45231000-5 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередачЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Здійснення авторського нагляду по об’єкту: «Реконструкція системи водопостачання с. Посад-...×-
Здійснення авторського нагляду по об’єкту: «Реконструкція системи водопостачання с. Посад-Покровське Чорнобаївської сільської ради Херсонського району Херсонської області. (Комунікації) (45231000-5 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач)»
- ID: UA-2024-10-30-012899-a
- Дата створення : 30.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23080257
СЛУЖБА ВІДНОВЛЕННЯ ТА РОЗВИТКУ ІНФРАСТРУКТУРИ У ХЕРСОНСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25899361ДК 021:2015: 45231000-5 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередачЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Реконструкція системи електропостачання села Посад-Покровське Чорнобаївської сільської рад...×-
Реконструкція системи електропостачання села Посад-Покровське Чорнобаївської сільської ради Херсонського району Херсонської області (комунікації)
- ID: UA-2023-10-18-014005-a
- Дата створення : 18.10.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19331948
СЛУЖБА ВІДНОВЛЕННЯ ТА РОЗВИТКУ ІНФРАСТРУКТУРИ У ХЕРСОНСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25899361ДК 021:2015: 45231000-5 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередачЗавершена -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Реконструкція системи водопостачання села Посад-Покровське Чорнобаївської сільської ради Х...×-
Реконструкція системи водопостачання села Посад-Покровське Чорнобаївської сільської ради Херсонського району Херсонської області. (Комунікації)
- ID: UA-2023-10-16-014688-a
- Дата створення : 16.10.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19301306
СЛУЖБА ВІДНОВЛЕННЯ ТА РОЗВИТКУ ІНФРАСТРУКТУРИ У ХЕРСОНСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25899361ДК 021:2015: 45231000-5 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередачЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Українська Визвольна Війна
-
Без аукціону
Розроблення проєктної документації по об'єкту: «Реконструкція системи водопостачання...×-
Розроблення проєктної документації по об'єкту: «Реконструкція системи водопостачання с. Посад-Покровське Чорнобаївської сільської ради Херсонського району Херсонської області. (Комунікації) (45231000-5 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач)»
- ID: UA-2023-09-20-010555-a
- Дата створення : 20.09.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19032779
СЛУЖБА ВІДНОВЛЕННЯ ТА РОЗВИТКУ ІНФРАСТРУКТУРИ У ХЕРСОНСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25899361ДК 021:2015: 45231000-5 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередачЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Українська Визвольна Війна
-
Без аукціону
Розроблення проєктної документації по об'єкту: «Реконструкція системи електропостачан...×-
Розроблення проєктної документації по об'єкту: «Реконструкція системи електропостачання с. Посад-Покровське Чорнобаївської сільської ради Херсонського району Херсонської області. (Комунікації)(45231000-5 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач)»
- ID: UA-2023-09-20-009844-a
- Дата створення : 20.09.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19032034
СЛУЖБА ВІДНОВЛЕННЯ ТА РОЗВИТКУ ІНФРАСТРУКТУРИ У ХЕРСОНСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25899361ДК 021:2015: 45231000-5 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередачЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Українська Визвольна Війна
-
Без аукціону
Розроблення проєктної документації по об'єкту: «Реконструкція системи газопостачання...×-
Розроблення проєктної документації по об'єкту: «Реконструкція системи газопостачання с. Посад-Покровське Чорнобаївської сільської ради Херсонського району Херсонської області. (Комунікації) (45231000-5 Будівництво трубопроводів, ліній зв'язку та електропередач)»
- ID: UA-2023-09-20-008652-a
- Дата створення : 20.09.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19030845
СЛУЖБА ВІДНОВЛЕННЯ ТА РОЗВИТКУ ІНФРАСТРУКТУРИ У ХЕРСОНСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25899361ДК 021:2015: 45231000-5 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередачЗавершена -