-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Реконструкція системи водопостачання села Посад-Покровське Чорнобаївської сільської ради Херсонського району Херсонської області. (Комунікації)
Тендер Prozorro UA-2023-10-16-014688-a
Реконструкція системи водопостачання села Посад-Покровське Чорнобаївської сільської ради Херсонського району Херсонської області. (Комунікації) (45231000-5 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач)
Завершена
212 858 098.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 064 290.49 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 064 290.49 UAH
Номер:
bfc4c691838e4871a865a56f01f430d5
Внутрішній номер закупівлі:
19301306
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-10-16-014688-a
Замовник:
СЛУЖБА ВІДНОВЛЕННЯ ТА РОЗВИТКУ ІНФРАСТРУКТУРИ У ХЕРСОНСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
25899361
-
Адреса:
73036, Україна, Херсонська область, Херсон, ВУЛИЦЯ ПОПОВИЧА, будинок 23
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Фунтова Надія Сергіївна 380552367768 SADHO-TENDER@UKR.NET
Класифікатор ДК 021:2015:
45231000-5 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередачАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
212 858 098.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
16.10.2023 17:58 - 28.10.2023 01:00
Період прийому пропозицій:
16.10.2023 17:58 - 31.10.2023 00:00
Аукціон:
31.10.2023 15:05 - 31.10.2023 15:46
Період кваліфікації:
31.10.2023 15:46 - 02.11.2023 15:33
Період завантаження договору:
08.11.2023 00:00 - 18.11.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴212 858 098.00 Реконструкція системи водопостачання села Посад-Покровське Чорнобаївської сільської ради Херсонського району Херсонської області. (Комунікації) (45231000-5 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач)