-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Реконструкція системи водопостачання села Посад-Покровське Чорнобаївської сільської ради Херсонського району Херсонської області. (Комунікації)
Тендер Prozorro UA-2023-10-16-014688-a
Реконструкція системи водопостачання села Посад-Покровське Чорнобаївської сільської ради Херсонського району Херсонської області. (Комунікації) (45231000-5 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач)
Завершена
212 858 098.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 064 290.49 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 064 290.49 UAH
Період оскарження:
16.10.2023 17:58 - 28.10.2023 01:00
Нічого не знайдено.