• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Реконструкція системи газопостачання с. Посад-Покровське Чорнобаївської сільської ради Херсонського району Херсонської області. (Комунікації)(додаткові роботи)(45231000-5 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач)

Завершена

52 660 094.14 UAH з ПДВ
Номер: 7caa37ccbc6e43e4aecce32282248537
Внутрішній номер закупівлі: 27256607
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-11-25-007434-a   
Замовник: СЛУЖБА ВІДНОВЛЕННЯ ТА РОЗВИТКУ ІНФРАСТРУКТУРИ У ХЕРСОНСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Колесник Ніна Миколаївна 380552367768 kolesnyk.nm@restoration.gov.ua https://ks.restoration.gov.ua/timeline/56474.html
Класифікатор ДК 021:2015: 45231000-5 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередачАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Умова застосування: У замовника після укладення договору про закупівлю виникла необхідність у закупівлі додаткових робіт чи послуг, пов’язаних з предметом закупівлі основного договору, в того самого виконавця робіт/надавача послуг. Можливість і умови виконання таких додаткових робіт чи надання послуг можуть бути передбачені в основному договорі про закупівлю, укладеному за результатами проведення закупівлі. Закупівля додаткових робіт чи послуг у того самого виконавця робіт/надавача послуг здійснюється протягом трьох років після укладення договору про закупівлю, якщо загальна вартість таких робіт чи послуг не перевищує 50 відсотків ціни основного договору про закупівлю, укладеного за результатами проведення закупівлі
Обґрунтування умови застосування: Придбання замовниками робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн. гривень, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів відповідно до пп.8 п. 13 Загальних положень Постанови КМУ від 12.10.2022р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування»: «у замовника після укладення договору про закупівлю виникла необхідність у закупівлі додаткових робіт чи послуг, пов’язаних з предметом закупівлі основного договору, в того самого виконавця робіт/надавача послуг. Можливість і умови виконання таких додаткових робіт чи надання послуг можуть бути передбачені в основному договорі про закупівлю, укладеному за результатами проведення закупівлі. Закупівля додаткових робіт чи послуг у того самого виконавця робіт/надавача послуг здійснюється протягом трьох років після укладення договору про закупівлю, якщо загальна вартість таких робіт чи послуг не перевищує 50 відсотків ціни основного договору про закупівлю, укладеного за результатами проведення закупівлі».
Очікувана вартість: 52 660 094.14 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Реконструкція системи газопостачання с. Посад-Покровське Чорнобаївської сільської ради Херсонського району Херсонської області. (Комунікації)(додаткові роботи)
Код ДК 021:2015: 45231000-5 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач
Кількість 1 робота
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання Відповідно до документації

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ІНЖЕНЕРНО-ВИРОБНИЧИЙ ЦЕНТР «ВЕКТОР»
Ціна пропозиції 52 660 094.14 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
25.11.2025 12:05
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: d0cdf25b69924ffc9a058abcc4b3e664
Ідентифікатор договору: UA-2025-11-25-007434-a-c1
Постачальник: ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ІНЖЕНЕРНО-ВИРОБНИЧИЙ ЦЕНТР «ВЕКТОР»
Номер договору: 1ДР-ВЕКТОР/25
Сума договору: 52 660 094.14 UAH з ПДВ
Сума договору: 43 883 411.79 UAH без ПДВ
Період дії договору: 24.11.2025 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 24.11.2025 00:00
Статус:
Підписаний
pdf
Договір №1ДР-ВЕКТОР_25 від 24.11.2025р..pdf
7z
Довіреність Павлюк Г.Г. ОРИГІНАЛ 24.11.2025 p7s.7z
7z
52119 ПП ІВЦ ВЕКТОР p7s.7z
docx
Договір №1ДР-ВЕКТОР_25.docx