-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Реконструкція системи газопостачання с. Посад-Покровське Чорнобаївської сільської ради Херсонського району Херсонської області. (Комунікації)(додаткові роботи)
Оголошено тендер
52 660 094.14
UAH
Номер:
61ed3d71363641419546c5f3b3b7896e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-11-25-008286-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
СЛУЖБА ВІДНОВЛЕННЯ ТА РОЗВИТКУ ІНФРАСТРУКТУРИ У ХЕРСОНСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
25899361
-
Адреса:
73036, Україна, Херсонська область, Херсон, ВУЛИЦЯ ПОПОВИЧА, будинок 23
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
СЛУЖБА ВІДНОВЛЕННЯ ТА РОЗВИТКУ ІНФРАСТРУКТУРИ У ХЕРСОНСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
25899361
-
Адреса:
73036, Україна, Херсонська область, Херсон, ВУЛИЦЯ ПОПОВИЧА, будинок 23
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
52 660 094.14 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Реконструкція системи газопостачання с. Посад-Покровське Чорнобаївської сільської ради Херсонського району Херсонської області. (Комунікації)(додаткові роботи)
Примітки:
Реконструкція системи газопостачання с. Посад-Покровське Чорнобаївської сільської ради Херсонського району Херсонської області. (Комунікації)(додаткові роботи) (45231000-5 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач)
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
45231000-5 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач
КЕКВ:
3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
25.11.2025 11:40
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Придбання замовниками робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн. гривень, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів відповідно до пп.8 п. 13 Загальних положень Постанови КМУ від 12.10.2022р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування»
-
Дата публікації:
25.11.2025 11:40
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2025:3111370 - Відновлення населених пунктів, які постраждали внаслідок збройної агресії Російської Федерації
Сума52 660 094.14 UAH