-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Зовнішнє електропостачання очисних споруд глибокого біологічного очищення по вул.Коновальц...×-
Зовнішнє електропостачання очисних споруд глибокого біологічного очищення по вул.Коновальця в смт.Східниця,Львівської області
- ID: UA-2023-06-29-004925-a
- Дата створення : 29.06.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18273828
Східницька селищна рада ЄДРПОУ: 26359951ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Зовнішні електромонтажні роботи Народного дому в с.Старий Кропивник Дрогобицького району Л...×-
Зовнішні електромонтажні роботи Народного дому в с.Старий Кропивник Дрогобицького району Львівської області(капітальний ремонт)"
- ID: UA-2021-12-21-006466-b
- Дата створення : 21.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 13319096
Східницька селищна рада ЄДРПОУ: 26359951ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Будівництво та введення в експлуатацію внутрішніх мереж газопостачання об’єкта замовника- ID: UA-2021-08-13-002052-b
- Дата створення : 13.08.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11102446
Східницька селищна рада ЄДРПОУ: 26359951ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Будівництво газових мереж від місця забезпечення потужності до точки приєднання- ID: UA-2021-07-06-010570-c
- Дата створення : 06.07.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10608594
Східницька селищна рада ЄДРПОУ: 26359951ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Розробка проектно-кошторисної документації на будівництво внутрішніх мереж газопостачання...×-
Розробка проектно-кошторисної документації на будівництво внутрішніх мереж газопостачання об’єкта за адресою: Львівська обл., смт.Східниця, вул.Золота Баня, 3
- ID: UA-2021-05-13-001488-a
- Дата створення : 13.05.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9851776
Східницька селищна рада ЄДРПОУ: 26359951ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Будівництво мереж внутрішнього газопостачання об’єкта Замовника (Погодження ПКД)- ID: UA-2021-05-13-006325-b
- Дата створення : 13.05.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9851119
Східницька селищна рада ЄДРПОУ: 26359951ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Облаштування пішохідного мостового переходу через р.Східничанка з вул.Шевченка до вул.Пром...×-
Облаштування пішохідного мостового переходу через р.Східничанка з вул.Шевченка до вул.Промислової в смт.Східниця Львівської області
- ID: UA-2020-12-22-014108-c
- Дата створення : 22.12.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7928460
Східницька селищна рада ЄДРПОУ: 26359951ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Облаштування під'їздів по вул.Бориславській в смт.Східниця Львівської області- ID: UA-2020-10-27-001124-b
- Дата створення : 27.10.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6912737
Східницька селищна рада ЄДРПОУ: 26359951ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт тротуару по вул.Бориславській (автобусна зупинка) в смт.Східниця Львівс...×-
Капітальний ремонт тротуару по вул.Бориславській (автобусна зупинка) в смт.Східниця Львівської області
- ID: UA-2020-10-12-001082-c
- Дата створення : 12.10.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6665896
Східницька селищна рада ЄДРПОУ: 26359951ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Капітальний ремонт дороги по вул.І.Франка на ділянці від буд.№2 до буд.№26 в смт.Східниця...×-
Капітальний ремонт дороги по вул.І.Франка на ділянці від буд.№2 до буд.№26 в смт.Східниця м.Борислава Львівської області
- ID: UA-2020-10-07-002745-b
- Дата створення : 07.10.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6615611
Східницька селищна рада ЄДРПОУ: 26359951ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Облаштування контейнерного майданчику для збирання твердих побутових відходів по вул.Шевче...×-
Облаштування контейнерного майданчику для збирання твердих побутових відходів по вул.Шевченка (в районі житлового будинку №260) в смт.Східниця Львівської області
- ID: UA-2020-09-18-001504-b
- Дата створення : 18.09.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6353485
Східницька селищна рада ЄДРПОУ: 26359951ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Капітальний ремонт вул.Зарічної (від дитячого майданчика до санаторію "Едельвейс"...×-
Капітальний ремонт вул.Зарічної (від дитячого майданчика до санаторію "Едельвейс") в смт.Східниця Львівської області (коригування)
- ID: UA-2020-08-25-001992-b
- Дата створення : 25.08.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6041112
Східницька селищна рада ЄДРПОУ: 26359951ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Капітальний ремонт дороги по вул.І.Франка на ділянці від буд.№2 до буд.№26 в смт.Східниця...×-
Капітальний ремонт дороги по вул.І.Франка на ділянці від буд.№2 до буд.№26 в смт.Східниця м.Борислава Львівської області
- ID: UA-2020-07-30-006973-c
- Дата створення : 30.07.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5766282
Східницька селищна рада ЄДРПОУ: 26359951ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Облаштування доріжки від вул.Шевченка (буд.14) до парку Пантелеймона Цілителя в смт.Східни...×-
Облаштування доріжки від вул.Шевченка (буд.14) до парку Пантелеймона Цілителя в смт.Східниця
- ID: UA-2019-11-18-001597-c
- Дата створення : 18.11.19
- Внутрішній номер закупівлі: 4028624
Східницька селищна рада ЄДРПОУ: 26359951ДК 021:2015: 45233160-8 Будівництво доріжок та інших поверхонь із твердим покриттямЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Зовнішнє електропостачання очисних споруд глибокого біологічного очищення по вул.Котляревс...×-
Зовнішнє електропостачання очисних споруд глибокого біологічного очищення по вул.Котляревського (проектно-кошторина документація)
- ID: UA-2019-08-20-000630-b
- Дата створення : 20.08.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3700930
Східницька селищна рада ЄДРПОУ: 26359951ДК 021:2015: 45231000-5 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередачЗавершена -