-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Капітальний ремонт дороги по вул.І.Франка на ділянці від буд.№2 до буд.№26 в смт.Східниця м.Борислава Львівської області
Тендер Prozorro UA-2020-07-30-006973-c
Завершена
4 568 450.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 45 684.50 UAH
мін. крок: 1% або 45 684.50 UAH
Номер:
42cdc3f0fe3243ecb5a62dfa8a9b2946
Внутрішній номер закупівлі:
5766282
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-07-30-006973-c
Замовник:
Східницька селищна рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
26359951
-
Адреса:
82391, Україна, Львівська область, Східниця, Львівська обл., смт.Східниця, вул.Золота Баня, 3
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Ступак Леся Миколаївна +380324848036 shidnitca.rada@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
4 568 450.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
45 684.50 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
22 000.00 UAH
Період уточнення:
30.07.2020 16:19 - 05.08.2020 17:00
Період прийому пропозицій:
30.07.2020 16:19 - 15.08.2020 17:00
Аукціон:
17.08.2020 14:17 - 17.08.2020 14:38
Період кваліфікації:
17.08.2020 14:38 - 25.08.2020 12:36
Період завантаження договору:
25.08.2020 12:36 - 14.09.2020 12:36
Нецінові критерії:
Гарантійний термін на виконані роботи 30%
Якісний критерій
Умови оплати:
інша подія - 30%
- Подіяінша подія
- ОписЗамовник може здійснювати попередню оплату робіт у порядку, встановленому постановою КМУ від 04.12.2019р. №1070 "Деякі питання здійснення розпорядниками (одержувачами) бюджетних кощтів попередньої оплати товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти"
- Розмір30%
- ТипАванс
- Період у днях90 календарні дні
виконання робіт - 70%
- Подіявиконання робіт
- ОписРозрахунки за виконані роботи здійснюються по факту виконання робіт на підставі підписаних актів приймання виконаних робіт (форма № КБ-2в) та довідок про вартість виконаних підрядних робіт (форма № КБ-3)
- Розмір70%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Капітальний ремонт дороги по вул.І.Франка на ділянці від буд.№2 до буд.№26 в смт.Східниця м.Борислава Львівської області
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 30.09.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТзОВ "Агрошляхбудсервіс-Стрий"
Оскарження: 25.08.2020 12:36 - 05.09.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
04542844
-
Контактна особа:
Дякунович Світлана Володимирівна +380503705170 ashbs.stryj@gmail.com
-
Адреса:
82434, Україна, Львівська область, село Дуліби, вул. Набережна, 4
Оскарження: 25.08.2020 12:36 - 05.09.2020 00:00
Початкова пропозиція
3 699 386.40 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 653 700.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
25.08.2020 12:36
Документи
68
Скарги
0
Товариство з обмеженою відповідальністю "ШЛЯХОВИК-Т"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42844920
-
Контактна особа:
Антоняк Уляна Віталіївна 380965730503, 380995320063 shliakhovykt@gmail.com
-
Адреса:
48101, Україна, Тернопільська область, місто Теребовля, вул. Січових Стрільців буд. 63/1
Початкова пропозиція
3 789 352.80 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 656 494.28 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
32
Скарги
0
Контракти
Номер:
b69ac233cf2e4003a45aeb3b9df71148
Ідентифікатор договору:
UA-2020-07-30-006973-c-b1
Постачальник:
ТзОВ "Агрошляхбудсервіс-Стрий"
×
-
Код ЄДРПОУ:
04542844
-
Контактна особа:
Дякунович Світлана Володимирівна +380503705170 ashbs.stryj@gmail.com
-
Адреса:
82434, Україна, Львівська область, село Дуліби, вул. Набережна, 4
Номер договору:
20.41/т
Сума договору:
3 653 700.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
3 044 750.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
09.09.2020 00:00 - 31.12.2021 23:59
Дата підписання:
09.09.2020 00:00
Статус:
Розірваний