• Відкриті торги
  • КЕП

Капітальний ремонт дороги по вул.І.Франка на ділянці від буд.№2 до буд.№26 в смт.Східниця м.Борислава Львівської області

3 653 700.00 UAH з ПДВ
Номер: b69ac233cf2e4003a45aeb3b9df71148
Ідентифікатор договору: UA-2020-07-30-006973-c-b1
Замовник: Східницька селищна рада
Постачальник: ТзОВ "Агрошляхбудсервіс-Стрий"
Класифікатор ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Номер договору: 20.41/т
Дата підписання: 09.09.2020 00:00
Період дії договору: 09.09.2020 00:00 - 31.12.2021 23:59
Сума договору: 3 653 700.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 608 950.00 UAH)
Причини розірвання договору: За згодою Сторін

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Капітальний ремонт дороги по вул.І.Франка на ділянці від буд.№2 до буд.№26 в смт.Східниця м.Борислава Львівської області
Код ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
Кількість 1 роботи
Період постачання до 30.09.2021
Місце постачання 82391, Україна, Львівська область, смт.Східниця, вул.І.Франка На карті