-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Влаштування покриття, крім дорожнього- ID: UA-2022-12-23-020009-a
- Дата створення : 23.12.22
- Внутрішній номер закупівлі: 16432152
ДП Вигодське лісове господарство ЄДРПОУ: 22186175ДК 021:2015: 45233250-6 Влаштування покриття, крім дорожньогоЗавершена -
-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
45230000-8 - Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеро...×-
45230000-8 - Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
- ID: UA-2022-09-30-005305-a
- Дата створення : 30.09.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15472618
ДП Вигодське лісове господарство ЄДРПОУ: 22186175ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Будівництво комплексу споруд Свічівського лісництва ДП «Вигодське лісове господарство» Дол...×-
Будівництво комплексу споруд Свічівського лісництва ДП «Вигодське лісове господарство» Долинського району Івано – Франківської області (ДСТУ Б Д.1.1-1:2013). Construction of a complex of buildings of Svichivsky forestry SE "Vygodske forestry" Dolyna district of Ivano-Frankivsk region (DSTU B D.1.1-1: 2013) Construction of pipelines, communication lines and power lines, highways, roads, airfields and railways; leveling of surfaces (45230000-8) (DK 021: 2015)
- ID: UA-2022-02-01-003019-a
- Дата створення : 01.02.22
- Внутрішній номер закупівлі: 13899061
ДП Вигодське лісове господарство ЄДРПОУ: 22186175ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Будівництво комплексу споруд Свічівського лісництва ДП «Вигодське лісове господарство» Дол...×-
Будівництво комплексу споруд Свічівського лісництва ДП «Вигодське лісове господарство» Долинського району Івано – Франківської області (ДСТУ Б Д.1.1-1:2013). Construction of a complex of buildings of Svichivsky forestry SE "Vygodske forestry" Dolyna district of Ivano-Frankivsk region (DSTU B D.1.1-1: 2013) Construction of pipelines, communication lines and power lines, highways, roads, airfields and railways; leveling of surfaces (45230000-8) (DK 021: 2015)
- ID: UA-2021-12-22-001979-a
- Дата створення : 22.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 13349389
ДП Вигодське лісове господарство ЄДРПОУ: 22186175ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Будівництво лісової автомобільної дороги в урочищі Городище Людвиківського лісництва ДП «В...×-
Будівництво лісової автомобільної дороги в урочищі Городище Людвиківського лісництва ДП «Вигодський лісгосп» Івано-Франківської області (ДСТУ Б Д.1.1-1:2013)
- ID: UA-2020-07-08-005280-c
- Дата створення : 08.07.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5519238
ДП Вигодське лісове господарство ЄДРПОУ: 22186175ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Будівництво лісової автомобільної дороги в урочищі Городище Людвиківського лісництва ДП «В...×-
Будівництво лісової автомобільної дороги в урочищі Городище Людвиківського лісництва ДП «Вигодський лісгосп» Івано-Франківської області (ДСТУ Б Д.1.1-1:2013)
- ID: UA-2020-06-11-001979-a
- Дата створення : 11.06.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5245626
ДП Вигодське лісове господарство ЄДРПОУ: 22186175ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ремонт лісової автодороги в ур Гатчин звір Шевченківського лісництва- ID: UA-2018-11-08-001366-b
- Дата створення : 08.11.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2556361
ДП Вигодське лісове господарство ЄДРПОУ: 22186175ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт дорожнього покриття лісової автодороги в ур Великий Лисак-Мельдунок Бескид...×-
Поточний ремонт дорожнього покриття лісової автодороги в ур Великий Лисак-Мельдунок Бескидського лісництва
- ID: UA-2018-08-27-000865-a
- Дата створення : 27.08.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2309174
ДП Вигодське лісове господарство ЄДРПОУ: 22186175ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт дорожнього покриття лісової автодороги в ур Великий Лисак-Мельдунок Бескид...×-
Поточний ремонт дорожнього покриття лісової автодороги в ур Великий Лисак-Мельдунок Бескидського лісництва
- ID: UA-2018-08-27-000140-a
- Дата створення : 27.08.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2308545
ДП Вигодське лісове господарство ЄДРПОУ: 22186175ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт дорожнього покриття лісовозної автомобільної дороги Дзюркач - Плитастий Би...×-
Поточний ремонт дорожнього покриття лісовозної автомобільної дороги Дзюркач - Плитастий Бистрівського л-ва
- ID: UA-2018-07-10-000086-b
- Дата створення : 10.07.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2160782
ДП Вигодське лісове господарство ЄДРПОУ: 22186175ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Комплекс робіт з водопостачання- ID: UA-2017-09-25-000040-c
- Дата створення : 25.09.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1167815
ДП Вигодське лісове господарство ЄДРПОУ: 22186175ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -