-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Будівництво комплексу споруд Свічівського лісництва ДП «Вигодське лісове господарство» Долинського району Івано – Франківської області (ДСТУ Б Д.1.1-1:2013). Construction of a complex of buildings of Svichivsky forestry SE "Vygodske forestry" Dolyna district of Ivano-Frankivsk region (DSTU B D.1.1-1: 2013) Construction of pipelines, communication lines and power lines, highways, roads, airfields and railways; leveling of surfaces (45230000-8) (DK 021: 2015)
Тендер Prozorro UA-2021-12-22-001979-a
Категорія замовника згідно ст. 2 закону України " Про публічні закупівлі " -Юридичні особи, які забезпечують потреби держави або територіальної громади. Під час проведення процедури закупівлі усі документи, що готуються замовником та учасником, викладаються українською мовою.Строк дії забезпечення тендерної пропозиції: не менше 100 календарних днів із дати кінцевого строку подання тендерних пропозицій.Construction of a complex of buildings of Svichivsky forestry SE "Vygodske forestry" Dolyna district of Ivano-Frankivsk region (DSTU B D.1.1-1: 2013) Construction of pipelines, communication lines and power lines, highways, roads, airfields and railways; leveling of surfaces (45230000-8) (DK 021: 2015)
Торги не відбулися
18 061 142.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 95 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 95 000.00 UAH
Номер:
1cb4187561e246b68712829591b9f643
Внутрішній номер закупівлі:
13349389
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-12-22-001979-a
Замовник:
ДП Вигодське лісове господарство
×
-
Код ЄДРПОУ:
22186175
-
Адреса:
77552, Україна, Івано-Франківська область, Вигода, вул. Данила Галицького, 40
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Малета Євгеній Миколайович +380347761704 vlgtender@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
18 061 142.00 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
95 000.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
90 000.00 UAH
Період уточнення:
22.12.2021 12:07 - 29.12.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
22.12.2021 12:07 - 08.01.2022 18:00
Аукціон:
з 10.01.2022 14:23
Умови оплати:
підписання договору - 30%
- Подіяпідписання договору
- ОписЗамовник може здійснювати попередню оплату Робіт на строк не більше трьох місяців у розмірі не більше 30% вартості обсягу робіт запланованих на відповідний рік, на підставі рахунку, який Підрядник надає Замовнику.
- Розмір30%
- ТипАванс
- Період у днях10 банківські дні
виконання робіт - 70%
- Подіявиконання робіт
- ОписОплата за виконані роботи здійснюється в безготівковому порядку, шляхом перерахування коштів на розрахунковий рахунок Підрядника протягом 10 банківських днів з моменту підписання Сторонами Акти форми КБ-2в, КБ-3 та Акти здавання-приймання результатів виконаних робіт відповідного етапу
- Розмір70%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Будівництво комплексу споруд Свічівського лісництва ДП «Вигодське лісове господарство» Долинського району Івано – Франківської області (ДСТУ Б Д.1.1-1:2013). Construction of a complex of buildings of Svichivsky forestry SE "Vygodske forestry" Dolyna district of Ivano-Frankivsk region (DSTU B D.1.1-1: 2013) Construction of pipelines, communication lines and power lines, highways, roads, airfields and railways; leveling of surfaces (45230000-8) (DK 021: 2015)
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 30.11.2022
Місце постачання
77563, Україна, Івано-Франківська область, Свічівське лісництво, Свічівське лісництво (квартал 28, 32, 33, 34), Бескидське лісництво (квартал 12)
На карті