-
Відкриті торги
-
КЕП
Будівництво комплексу споруд Свічівського лісництва ДП «Вигодське лісове господарство» Долинського району Івано – Франківської області (ДСТУ Б Д.1.1-1:2013)
Оголошено тендер
18 061 142.00
UAH
Номер:
94bac3d0b6d64b74994e3ab054fd5f0d
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-12-22-007978-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
ДП Вигодське лісове господарство
×
-
Код ЄДРПОУ:
22186175
-
Адреса:
77552, Україна, Івано-Франківська область, Вигода, вул. Данила Галицького, 40
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ДП Вигодське лісове господарство
×
-
Код ЄДРПОУ:
22186175
-
Адреса:
77552, Україна, Івано-Франківська область, Вигода, вул. Данила Галицького, 40
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
18 061 142.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Будівництво комплексу споруд Свічівського лісництва ДП «Вигодське лісове господарство» Долинського району Івано – Франківської області (ДСТУ Б Д.1.1-1:2013)
Примітки:
77552, Івано-Франківська область, Долинський район, смт. Вигода, вул. Д.Галицького, 40. Категорія замовника зазначена в Статті 2 ч.4 п.3 підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої цієї статті. Construction of a complex of buildings of Svichivsky forestry SE "Vygodske forestry" Dolyna district of Ivano-Frankivsk region (DSTU B D.1.1-1: 2013) Construction of pipelines, communication lines and power lines, highways, roads, airfields and railways; leveling of surfaces (45230000-8) (DK 021: 2015)
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
Дата опублікування:
22.12.2021 11:42
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Будівництво комплексу споруд Свічівського лісництва ДП «Вигодське лісове господарство» Долинського району Івано – Франківської області (ДСТУ Б Д.1.1-1:2013)
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 30.11.2022
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписКошти Європейського Союзу в рамках програми HUSKROUA ENI CBC Programme 2014-2020 «Шляхи до здорових лісів: Посилення стійкості, життєздатності та адаптаційної спроможності лісів в прикордонному регіоні України та Словаччини» шляхом відкритих торгів на умовах, визначених в Угоді про партнерство ref: HUSKROUA/1702 із залученням співфінансування за рахунок коштів підприємства.
Сума18 061 142.00 UAH