• Переговорна процедура
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

45230000-8 - Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь

Завершена

2 248 088.00 UAH без ПДВ
Номер: 38cc765d684c44eaafc45c7464280e82
Внутрішній номер закупівлі: 15472618
Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-09-30-005305-a   
Замовник: ДП Вигодське лісове господарство
Контактна особа: Ляхновська Іванна Павлівна +380347761704 vlgtender@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Умова застосування: У замовника після укладення договору про закупівлю виникла необхідність у закупівлі додаткових робіт чи послуг, пов’язаних з предметом закупівлі основного договору, в того самого виконавця робіт/надавача послуг. Можливість і умови виконання таких додаткових робіт чи надання послуг можуть бути передбачені в основному договорі про закупівлю, укладеному за результатами проведення закупівлі. Закупівля додаткових робіт чи послуг у того самого виконавця робіт/надавача послуг здійснюється протягом трьох років після укладення договору про закупівлю, якщо загальна вартість таких робіт чи послуг не перевищує 50 відсотків ціни основного договору про закупівлю, укладеного за результатами проведення закупівлі
Обґрунтування умови застосування: Державним підприємством «Вигодське лісове господарство» проведено відкриті торги щодо закупівлі «Будівництва комплексу споруд Свічівського лісництва ДП «Вигодське лісове господарство» Долинського району Івано – Франківської області (ДСТУ Б Д.1.1-1:2013) Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь (45230000-8) (ДК 021:2015)» (звіт про результати проведення процедури закупівлі UA-2022-02-01-003019-а від 30.03.2022). В результаті розгляду та оцінки тендерних пропозицій переможцем торгів визнано Приватне підприємство «Верховина Шляхбуд», з яким укладено договір №246/22 від 30.03.2022 року, предмет договору «Будівництва комплексу споруд Свічівського лісництва ДП «Вигодське лісове господарство» Долинського району Івано – Франківської області (ДСТУ Б Д.1.1-1:2013) Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь (45230000-8) (ДК 021:2015)», ціна договору - 17 974 202 грн. без ПДВ. Під час виконання робіт на об’єкті виявлено необхідність проведення додаткових видів та обсягів робіт (далі – додаткових робіт), не передбачених проектом на Будівництва комплексу споруд Свічівського лісництва ДП «Вигодське лісове господарство» Долинського району Івано – Франківської області, розробленим «ПП Магістраль ІФ» . Необхідність проведення додаткових видів та обсягів робіт зумовлена тим, що якісне виконання основних робіт на об’єкті безпосередньо пов’язане та суміжне з додатковими роботами, які не були передбачені робочим проектом. На ділянці будівництва комплексу споруд Свічівського лісництва ДП «Вигодське лісове господарство» Долинського району Івано – Франківської області розпочаті в 2021 році. під час виконання робіт з влаштування земляного полотна дороги, яка входить до складу комплексу споруд Свічівського лісництва, було виявлено заболоченість ділянок, на яких запроектовано влаштування дороги, значне виклинювання ґрунтових вод, перезволоження ґрунту. Це відображено в акті обстеження від 24.05.2022 р. (додаток №1). Вищенаведене, за існуючими нормами та технічними вимогами , вимагає виконання непередбачених в існуючому договорі робіт з пониження відміток земполотна, дна кюветів та штучних споруд (труб), що, в свою чергу, збільшить об’єми розробки ґрунту екскаватором та переміщення бульдозером.. Також слід розглянути потребу у збільшенні підстильного вирівнюючого шару із ґрунто-щебеню на окремих перезволожених ділянках земляного полотна протяжністю 3560 м.п. Виявлені факти необхідності виконання додаткових робіт, розглядався на виробничій нараді Державним підприємством «Вигодське лісове господарство» 29.07.2022 року в складі представників: -замовник виконання робіт по об’єкту будівництва Т.в.о Директора ДП «Вигодське лісове господарство» Лазорко І.І., головний інженер ДП «Вигодське лісове господарство» Василів Р.М., головний бухгалтер ДП «Вигодське лісове господарство» Вінтонів А.М. -Підрядник, виконавець робіт по об’єкту будівництва Директор ПП «Верховина Шляхбуд» Ватаманюк М.В. -Представник Директор проектної організації «ПП Магістраль ІФ» Диндин В.Г. -Представник організації технагляду Пецей М. І. Усього осіб – 6,та підтверджений Екпертною оцінкою Комунальне підприємство Івано-Франківськоі обласноі ради «ПРО-ЕКСПЕРТ» . Зважаючи на вказані факти та обставини, враховуючи те, що виконання робіт на даній ділянці будівництва комплексу споруд Свічівського лісництва ДП «Вигодське лісове господарство» триває та виконання основних робіт на об’єкті безпосередньо пов’язане та суміжне з додатковими роботами, тому вказані роботи технічно та економічно пов’язані з головним (первинним) договором, причому договірна ціна на додаткові роботи не перевищує 50 відсотків вартості договору, Замовником робіт вбачається доцільним провести закупівлю цих додаткових робіт з використанням переговорної процедури відповідно до п.5 ч.1 ст.40 Закону України «Про публічні закупівлі» у Приватне підприємство «Верховина Шляхбуд». Документи, що підтверджують наявність умов застосування процедури закупівлі: - Звіт про результати проведення процедури закупівлі UA-2022-02-01-003019-а від 30.03.2022 року. - Договір №246/22 від 30.03.2022 року –року. Протокол виробничої ради від 29.07.2022 року. Акт обстеження об’єкта 24.05.2022 року.
Очікувана вартість: 2 248 088.00 UAH без ПДВ
Умови оплати:
виконання робіт - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
45230000-8 - Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
Код ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
Кількість 1 роботи
Період постачання до 30.11.2022
Місце постачання 77563, Україна, Івано-Франківська область, Свічівське лісноцтво (квартал 28, 32, 33, 34), Бескидське лісництво (квартал 12) На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Приватне підприємство «Верховина Шляхбуд»

Оскарження: 30.09.2022 15:02 - 11.10.2022 00:00
Ціна пропозиції 2 248 088.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
30.09.2022 15:02
Документи 3
Скарги 0

Контракти

Номер: b9585a5b8e424301962325e98709b9b5
Ідентифікатор договору: UA-2022-09-30-005305-a-a1
Постачальник: Приватне підприємство «Верховина Шляхбуд»
Номер договору: 735/22
Сума договору: 2 248 088.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю: 45230000-8 - Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь: 2 248 088.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору: 14.10.2022 00:00 - 31.12.2022 23:59
Дата підписання: 14.10.2022 00:00
Статус:
Підписаний
pdf
Договір_735-22.pdf
p7s
sign.p7s