• Переговорна процедура
  • КЕП

45230000-8 - Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь

Оголошено тендер

2 248 088.00 UAH
Номер: f904a74676794fcba1f4d47efc7cf7a5
Ідентифікатор плану: UA-P-2022-09-30-001192-a
Тип процедури: Переговорна процедура
Закупівельник: ДП Вигодське лісове господарство
Замовник: ДП Вигодське лісове господарство
Очікувана вартість: 2 248 088.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: 45230000-8 - Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
Річний план закупівлі на: 2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2022
Класифікатор ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
Дата опублікування: 30.09.2022 14:09

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
45230000-8 - Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
Код ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
Кількість 1 роботи
Період постачання до 30.11.2022

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписКошти європейського союзу в рамках програми HUSKROVA ENI CBC Programme 2014-2020 "Шляхи до здорових лісів: Посилення стійкості, життєздатності та адаптаційної спроможності лісів в прикордонному регіоні України та Словаччини" шляхом відкритих торгів на умовах, визначених в угоді на партнерство ref: HUSKROVA/1702 із залученням співфінансування за рахунок коштів підприємства.
Сума2 248 088.00 UAH