-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги утримання вулично-шляхової мережі (послуги автогрейдера по грейдеруванню доріг на...×-
Послуги утримання вулично-шляхової мережі (послуги автогрейдера по грейдеруванню доріг на території Степанківської СТГ
- ID: UA-2026-05-21-003598-a
- Дата створення : 21.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29294509
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ СТЕПАНКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 04408844ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги утримання вулично-шляхової мережі (послуги автогрейдера ДЗ148 по грейдеруванню дор...×-
Послуги утримання вулично-шляхової мережі (послуги автогрейдера ДЗ148 по грейдеруванню доріг на території Степанківської СТГ (код згідно ДК 021:2015:45230000-8: Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
- ID: UA-2026-04-27-009004-a
- Дата створення : 27.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29039330
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ СТЕПАНКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 04408844ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Експлуатаційне утримання доріг (послуги з грейдерування доріг)- ID: UA-2025-08-01-007435-a
- Дата створення : 01.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26031657
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ СТЕПАНКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 04408844ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з встановлення заборонних дорожніх знаків заборони руху вантажних автомобілів п...×-
Послуги з встановлення заборонних дорожніх знаків заборони руху вантажних автомобілів по вул. Соборності в с. Хацьки Черкаського району Черкаської області (Код за ДК 021:2015:45230000-8: Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
- ID: UA-2025-03-28-004889-a
- Дата створення : 28.03.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24854937
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ СТЕПАНКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 04408844ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги утримання вулично-шляхової мережі (послуги автогрейдера ДЗ148 по грейдеруванню дор...×-
Послуги утримання вулично-шляхової мережі (послуги автогрейдера ДЗ148 по грейдеруванню доріг на території Степанківської СТГ) (Код за ДК 021:2015:45230000-8: Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
- ID: UA-2024-11-14-004510-a
- Дата створення : 14.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23249286
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ СТЕПАНКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 04408844ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги утримання вулично-шляхової мережі (послуги автогрейдера ДЗ148 по грейдеруванню дор...×-
Послуги утримання вулично-шляхової мережі (послуги автогрейдера ДЗ148 по грейдеруванню доріг на території Степанківської СТГ) (Код за ДК 021:2015:45230000-8: Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
- ID: UA-2024-05-15-010517-a
- Дата створення : 15.05.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21566941
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ СТЕПАНКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 04408844ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт дороги по вулиці Березова в с. Залевки Черкаського району Черкаської облас...×-
Поточний ремонт дороги по вулиці Березова в с. Залевки Черкаського району Черкаської області (Код за ДК 021:2015:45230000-8: Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
- ID: UA-2023-11-07-016313-a
- Дата створення : 07.11.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19549268
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ СТЕПАНКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 04408844ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт дороги по вулиці Незалежності в с. Залевки Черкаського району Черкаської о...×-
Поточний ремонт дороги по вулиці Незалежності в с. Залевки Черкаського району Черкаської області (Код за ДК 021:2015:45230000-8: Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
- ID: UA-2023-11-07-016284-a
- Дата створення : 07.11.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19549238
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ СТЕПАНКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 04408844ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт дороги по вулиці Святославська в с. Хацьки Черкаського району Черкаської о...×-
Поточний ремонт дороги по вулиці Святославська в с. Хацьки Черкаського району Черкаської області (Код за ДК 021:2015:45230000-8: Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
- ID: UA-2023-10-31-003334-a
- Дата створення : 31.10.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19463552
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ СТЕПАНКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 04408844ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Роботи з поточного ремонту дороги по вул. Пшеничного в с. Хацьки Черкаського району Черкас...×-
Роботи з поточного ремонту дороги по вул. Пшеничного в с. Хацьки Черкаського району Черкаської області (Код за ДК 021:2015:45230000-8: Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
- ID: UA-2023-08-02-001268-a
- Дата створення : 02.08.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18558715
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ СТЕПАНКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 04408844ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт дороги по вул.Соборності в с.Хацьки Черкаського району Черкаської області- ID: UA-2023-05-25-003669-a
- Дата створення : 25.05.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17890179
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ СТЕПАНКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 04408844ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Роботи з поточного ремонту дороги по вул. Пшеничного в с. Хацьки Черкаського району Черкас...×-
Роботи з поточного ремонту дороги по вул. Пшеничного в с. Хацьки Черкаського району Черкаської області (Код за ДК 021:2015:45230000-8: Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
- ID: UA-2023-04-17-003468-a
- Дата створення : 17.04.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17509156
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ СТЕПАНКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 04408844ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Роботи з поточного ремонту дороги по вул. Садова в с. Хацьки (Код за ДК 021:2015:45230000-...×-
Роботи з поточного ремонту дороги по вул. Садова в с. Хацьки (Код за ДК 021:2015:45230000-8: Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
- ID: UA-2023-04-13-007810-a
- Дата створення : 13.04.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17493812
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ СТЕПАНКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 04408844ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Роботи з поточного ремонту дороги по вул. Незалежності в с. Голов'ятине (Код за ДК 0...×-
Роботи з поточного ремонту дороги по вул. Незалежності в с. Голов'ятине (Код за ДК 021:2015:45230000-8: Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
- ID: UA-2023-04-13-007607-a
- Дата створення : 13.04.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17493617
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ СТЕПАНКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 04408844ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Роботи з поточного ремонту дороги по вул. Шевченка в с. Голов'ятине (Код за ДК 021:20...×-
Роботи з поточного ремонту дороги по вул. Шевченка в с. Голов'ятине (Код за ДК 021:2015:45230000-8: Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
- ID: UA-2023-04-13-007349-a
- Дата створення : 13.04.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17493355
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ СТЕПАНКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 04408844ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -