-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт ділянки вулиці Личакова (під'їзд до кладовища) с. Токи Тернопільськог...×-
Поточний ремонт ділянки вулиці Личакова (під'їзд до кладовища) с. Токи Тернопільського району Тернопільської області за ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
- ID: UA-2026-07-13-003148-a
- Дата створення : 13.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29794317
СКОРИКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04394303ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт ділянки вулиці Бічна в с. Климківці Тернопільського району Тернопільської...×-
Поточний ремонт ділянки вулиці Бічна в с. Климківці Тернопільського району Тернопільської області за ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
- ID: UA-2026-07-13-002874-a
- Дата створення : 13.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29794052
СКОРИКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04394303ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт ділянки вулиці Садова в с. Гнилиці Тернопільського району Тернопільської о...×-
Поточний ремонт ділянки вулиці Садова в с. Гнилиці Тернопільського району Тернопільської області за ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
- ID: UA-2026-07-13-002493-a
- Дата створення : 13.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29793662
СКОРИКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04394303ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт ділянки вулиці Зелена в с.Скорики Тернопільського району Тернопільської...×-
Поточний ремонт ділянки вулиці Зелена в с.Скорики Тернопільського району Тернопільської області за ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
- ID: UA-2026-07-13-002157-a
- Дата створення : 13.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29793324
СКОРИКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04394303ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт ділянки проїзду до полігону твердих побутових відходів в с.Кошляки Тернопі...×-
Поточний ремонт ділянки проїзду до полігону твердих побутових відходів в с.Кошляки Тернопільського району Тернопільської області за ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
- ID: UA-2026-07-07-004560-a
- Дата створення : 07.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29747636
СКОРИКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04394303ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Облаштування Лаунж зони "Space of youth" Новосільського ліцею імені Мирона Зариц...×-
Облаштування Лаунж зони "Space of youth" Новосільського ліцею імені Мирона Зарицького Скориківської сільської ради за адресою:Нове Село,вул.І.Франка,24,Тернопільського району,Тернопільської області (ДК 021:2015 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь (45233222-1 Брукування та асфальтування )
- ID: UA-2026-05-08-006000-a
- Дата створення : 08.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29163602
Скориківська сільська рада ЄДРПОУ: 04394303ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Влаштування тротуарного покриття- ID: UA-2025-10-07-000424-a
- Дата створення : 07.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26658820
СКОРИКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04394303ДК 021:2015: 45233253-7 Влаштування тротуарного покриттяЗавершена -
-
- 1
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залі...×-
Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
- ID: UA-2025-05-21-012962-a
- Дата створення : 21.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25373086
СКОРИКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04394303ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залі...×-
Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
- ID: UA-2025-05-21-012125-a
- Дата створення : 21.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25372291
СКОРИКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04394303ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
- 1
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залі...×-
Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
- ID: UA-2025-05-20-009940-a
- Дата створення : 20.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25355135
СКОРИКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04394303ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
- 1
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залі...×-
Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
- ID: UA-2025-05-20-005936-a
- Дата створення : 20.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25351251
СКОРИКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04394303ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залі...×-
Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
- ID: UA-2025-05-20-003702-a
- Дата створення : 20.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25349084
СКОРИКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04394303ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залі...×-
Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
- ID: UA-2025-05-20-002277-a
- Дата створення : 20.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25347653
СКОРИКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04394303ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залі...×-
Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
- ID: UA-2025-04-16-011588-a
- Дата створення : 16.04.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25040782
СКОРИКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04394303ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залі...×-
Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
- ID: UA-2025-04-16-010762-a
- Дата створення : 16.04.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25040009
СКОРИКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04394303ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -