• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

Поточний ремонт ділянки вулиці Бічна в с. Климківці Тернопільського району Тернопільської області за ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь

Під кількістю 1 послуга слід розуміти обсяг згідно ТЗ (Технічного завдання ). Учасник визначає ціни на послугу , що він пропонує виконати за договором про закупівлю без ПДВ, але з урахуванням усіх витрат, передбачених для послуги . При укладенні договору про закупівлю, у сумі договору повинен враховуватися податок на додану вартість у разі, коли учасник є платником податку на додану вартість, а операція з надання послуги , що він пропонує виконати за договором про закупівлю підлягає оподаткуванню податком на додану вартість.

Завершена

898 786.00 UAH без ПДВ
Номер: d9c0ee1a604f4789993e18fe29158915
Внутрішній номер закупівлі: 29794052
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-13-002874-a   
Замовник: СКОРИКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
Контактна особа: Зубрицька Іванка 380967600228 sofij210821@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 898 786.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 13.07.2026 11:16 - 18.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 13.07.2026 11:16 - 21.07.2026 09:00
Аукціон: 22.07.2026 11:37 - 22.07.2026 12:06
Період кваліфікації: 22.07.2026 12:06 - 28.07.2026 13:37
Період завантаження договору: 03.08.2026 00:00 - 13.08.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴898 786.00 Поточний ремонт ділянки вулиці Бічна в с. Климківці Тернопільського району Тернопільської області