• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Поточний ремонт ділянки вулиці Бічна в с. Климківці Тернопільського району Тернопільської області за ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь

Оголошено тендер

1 078 543.20 UAH
Номер: 653ac7e4181745809336c255413ed74c
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-07-13-003773-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: СКОРИКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
Замовник: СКОРИКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
Очікувана вартість: 1 078 543.20 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Поточний ремонт ділянки вулиці Бічна в с. Климківці Тернопільського району Тернопільської області за ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 13.07.2026 11:08

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:7461 - Утримання та розвиток автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяСкорики
Сума1 078 543.20 UAH