• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

Поточний ремонт ділянки вулиці Личакова (під'їзд до кладовища) с. Токи Тернопільського району Тернопільської області за ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь

Під кількістю 1 послуга слід розуміти обсяг згідно ТЗ (Технічного завдання ). Учасник визначає ціни на послугу , що він пропонує виконати за договором про закупівлю без ПДВ, але з урахуванням усіх витрат, передбачених для послуги . При укладенні договору про закупівлю, у сумі договору повинен враховуватися податок на додану вартість у разі, коли учасник є платником податку на додану вартість, а операція з надання послуги , що він пропонує виконати за договором про закупівлю підлягає оподаткуванню податком на додану вартість.

Завершена

1 622 931.00 UAH без ПДВ
Номер: c18718b313b842ac93221fde46a44ded
Внутрішній номер закупівлі: 29794317
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-13-003148-a   
Замовник: СКОРИКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
Контактна особа: Зубрицька Іванка 380967600228 sofij210821@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 1 622 931.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 13.07.2026 11:27 - 18.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 13.07.2026 11:27 - 21.07.2026 09:00
Аукціон: 22.07.2026 15:34 - 22.07.2026 15:57
Період кваліфікації: 22.07.2026 15:57 - 28.07.2026 13:38
Період завантаження договору: 03.08.2026 00:00 - 13.08.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 622 931.00 Поточний ремонт ділянки вулиці Личакова (під'їзд до кладовища) с. Токи Тернопільського району Тернопільської області