-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Поточний ремонт ділянки вулиці Садова в с. Гнилиці Тернопільського району Тернопільської області за ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
Тендер Prozorro UA-2026-07-13-002493-a
Під кількістю 1 послуга слід розуміти обсяг згідно ТЗ (Технічного завдання ). Учасник визначає ціни на послугу , що він пропонує виконати за договором про закупівлю без ПДВ, але з урахуванням усіх витрат, передбачених для послуги . При укладенні договору про закупівлю, у сумі договору повинен враховуватися податок на додану вартість у разі, коли учасник є платником податку на додану вартість, а операція з надання послуги , що він пропонує виконати за договором про закупівлю підлягає оподаткуванню податком на додану вартість.
Завершена
1 451 679.00
UAH без ПДВ
Номер:
ece3617ebb0f42ec825503a16448f08c
Внутрішній номер закупівлі:
29793662
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-13-002493-a
Замовник:
СКОРИКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04394303
-
Адреса:
47814, Україна, Тернопільська область, Тернопільський р-н, село Скорики, вул.Хмельницького Б., будинок 1Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Зубрицька Іванка 380967600228 sofij210821@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 451 679.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
13.07.2026 11:05 - 18.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
13.07.2026 11:05 - 21.07.2026 09:00
Аукціон:
22.07.2026 12:53 - 22.07.2026 13:22
Період кваліфікації:
22.07.2026 13:22 - 28.07.2026 13:36
Період завантаження договору:
03.08.2026 00:00 - 13.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 451 679.00 Поточний ремонт ділянки вулиці Садова в с. Гнилиці Тернопільського району Тернопільської області