-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Поточний ремонт автодороги по вул.Шевченка в с.Колядівка Новоайдарського району Луганської...×-
Поточний ремонт автодороги по вул.Шевченка в с.Колядівка Новоайдарського району Луганської області
- ID: UA-2020-08-05-000231-c
- Дата створення : 05.08.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5808473
Колядівська сільська рада Новоайдарського району Луганської області ЄДРПОУ: 04336470ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Поточний ремонт автодороги по вул.Шевченка с.Колядівка Новоайдарського району Луганської о...×-
Поточний ремонт автодороги по вул.Шевченка с.Колядівка Новоайдарського району Луганської області
- ID: UA-2020-07-20-001247-a
- Дата створення : 20.07.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5641403
Колядівська сільська рада Новоайдарського району Луганської області ЄДРПОУ: 04336470ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт автодороги по провул.Кузнечний в с.Колядівка Новоайдарського району Луганс...×-
Поточний ремонт автодороги по провул.Кузнечний в с.Колядівка Новоайдарського району Луганської області
- ID: UA-2019-10-10-000213-a
- Дата створення : 10.10.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3875961
Колядівська сільська рада Новоайдарського району Луганської області ЄДРПОУ: 04336470ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт автодороги по вул.Мостова в с.Вовкодаєве Новоайларського району Луганської...×-
Поточний ремонт автодороги по вул.Мостова в с.Вовкодаєве Новоайларського району Луганської області
- ID: UA-2019-09-25-001446-b
- Дата створення : 25.09.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3823790
Колядівська сільська рада Новоайдарського району Луганської області ЄДРПОУ: 04336470ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт автодороги по вул.Мостова в с.Вовкодаєве Новоайдарського району Луганської...×-
Поточний ремонт автодороги по вул.Мостова в с.Вовкодаєве Новоайдарського району Луганської області
- ID: UA-2019-09-24-000825-a
- Дата створення : 24.09.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3818129
Колядівська сільська рада Новоайдарського району Луганської області ЄДРПОУ: 04336470ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Впровадження вуличного освітлення за інноваційними технологіями в селі Колядівка по вул.Ми...×-
Впровадження вуличного освітлення за інноваційними технологіями в селі Колядівка по вул.Мирна (від.буд.№69 до буд.№51) Новоайдарського району Луганської області
- ID: UA-2019-09-13-000029-a
- Дата створення : 13.09.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3778095
Колядівська сільська рада Новоайдарського району Луганської області ЄДРПОУ: 04336470ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Впровадження вуличного освітлення за інноваційними технологіями в селі Колядівка по вул.Ви...×-
Впровадження вуличного освітлення за інноваційними технологіями в селі Колядівка по вул.Вишнева Новоайдарського району Луганської області
- ID: UA-2019-09-13-000014-c
- Дата створення : 13.09.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3778062
Колядівська сільська рада Новоайдарського району Луганської області ЄДРПОУ: 04336470ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Впровадження вуличного освітлення за інноваційними технологіями в селі Вовкодаєве по вул.В...×-
Впровадження вуличного освітлення за інноваційними технологіями в селі Вовкодаєве по вул.Весела (від буд.№4 до буд.№18) Новоайдарського району Луганської області
- ID: UA-2019-09-13-000007-c
- Дата створення : 13.09.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3778021
Колядівська сільська рада Новоайдарського району Луганської області ЄДРПОУ: 04336470ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Впровадження вуличного освітлення за інноваційними технологіями в селі Вовкодаєве по вул.В...×-
Впровадження вуличного освітлення за інноваційними технологіями в селі Вовкодаєве по вул.Верхня Новоайдарського району Луганської області
- ID: UA-2019-09-13-000007-b
- Дата створення : 13.09.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3778000
Колядівська сільська рада Новоайдарського району Луганської області ЄДРПОУ: 04336470ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Поточний ремонт автодороги по провул.Кузнечний в с.Колядівка Новоайдарського району Луганс...×-
Поточний ремонт автодороги по провул.Кузнечний в с.Колядівка Новоайдарського району Луганської області
- ID: UA-2019-08-12-000246-b
- Дата створення : 12.08.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3668720
Колядівська сільська рада Новоайдарського району Луганської області ЄДРПОУ: 04336470ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Поточний ремонт автодороги по вул.Мостова в с.Вовкодаєве Новоайдарського району Луганської...×-
Поточний ремонт автодороги по вул.Мостова в с.Вовкодаєве Новоайдарського району Луганської області
- ID: UA-2019-08-12-000346-a
- Дата створення : 12.08.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3668666
Колядівська сільська рада Новоайдарського району Луганської області ЄДРПОУ: 04336470ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Поточний ремонт автодороги по вул.Мостова в с.Вовкодаєве Новоайдарського району Луганської...×-
Поточний ремонт автодороги по вул.Мостова в с.Вовкодаєве Новоайдарського району Луганської області
- ID: UA-2019-07-25-000307-b
- Дата створення : 25.07.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3614534
Колядівська сільська рада Новоайдарського району Луганської області ЄДРПОУ: 04336470ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Поточний ремонт автодороги по провул.Кузнечний в с.Колядівка Новоайдарського району Луганс...×-
Поточний ремонт автодороги по провул.Кузнечний в с.Колядівка Новоайдарського району Луганської області
- ID: UA-2019-07-25-000123-b
- Дата створення : 25.07.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3614260
Колядівська сільська рада Новоайдарського району Луганської області ЄДРПОУ: 04336470ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Нове Будівництво.Впровадження вуличного освітлення за інноваційними технологіями в селі Ко...×-
Нове Будівництво.Впровадження вуличного освітлення за інноваційними технологіями в селі Колядівка по вул.Шевченко Новоайдарського району Луганської області"
- ID: UA-2019-05-16-000124-c
- Дата створення : 16.05.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3359916
Колядівська сільська рада Новоайдарського району Луганської області ЄДРПОУ: 04336470ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Нове Будівництво.Впровадження вуличного освітлення за інноваційними технологіями в селі Во...×-
Нове Будівництво.Впровадження вуличного освітлення за інноваційними технологіями в селі Вовкодаєве по вул.Литвинівська Новоайдарського району Луганської області"
- ID: UA-2019-05-16-000111-c
- Дата створення : 16.05.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3359775
Колядівська сільська рада Новоайдарського району Луганської області ЄДРПОУ: 04336470ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -