-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Поточний ремонт автодороги по провул.Кузнечний в с.Колядівка Новоайдарського району Луганської області
Тендер Prozorro UA-2019-07-25-000123-b
Торги не відбулися
532 000.80
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 660.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 660.00 UAH
Номер:
b58e61fcae534bfbb85a79b95d2d3a88
Внутрішній номер закупівлі:
3614260
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-07-25-000123-b
Замовник:
Колядівська сільська рада Новоайдарського району Луганської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04336470
-
Адреса:
93520, Україна, Луганська область, село Колядівка, вулиця Центральна,2а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Шуліка Наталія Василівна +380990387342 wasilisa79@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
532 000.80 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 660.00 UAH
Період уточнення:
25.07.2019 09:14 - 30.07.2019 12:00
Період прийому пропозицій:
25.07.2019 09:14 - 09.08.2019 12:00
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Поточний ремонт автодороги по провул.Кузнечний в с.Колядівка Новоайдарського району Луганської області
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ТОВ Данко
×
-
Код ЄДРПОУ:
32727466
-
Контактна особа:
Григорщук Ірина Вікторівна +380503840089 finance@danko.in
-
Адреса:
03035, Україна, Київська область, Київ, вул. Механізаторів, буд. 2, офіс 111
Початкова пропозиція
527 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
527 000.00 UAH з ПДВ
Документи
7
Скарги
0