-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт автодороги по провул.Кузнечний в с.Колядівка Новоайдарського району Луганської області
Тендер Prozorro UA-2019-10-10-000213-a
Завершена
565 090.80
UAH з ПДВ
Номер:
50e7532adf4340f8a6e7ae47d7cdc3bd
Внутрішній номер закупівлі:
3875961
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-10-10-000213-a
Замовник:
Колядівська сільська рада Новоайдарського району Луганської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04336470
-
Адреса:
93520, Україна, Луганська область, село Колядівка, вулиця Центральна,2а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Шуліка Наталія Василівна +380990387342 wasilisa79@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Двократна відміна тендера через відсутність учасників
Очікувана вартість:
565 090.80 UAH з ПДВ
Умови оплати:
надання послуг - 30%
- Подіянадання послуг
- Розмір30%
- ТипАванс
- Період у днях5 робочі дні
надання послуг - 70%
- Подіянадання послуг
- Розмір70%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях7 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Поточний ремонт автодороги по провул.Кузнечний в с.Колядівка Новоайдарського району Луганської області джерела фінансування 50% з районного бюджету 50% з сільського бюджету
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2019
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Комунальне підприємство "Лисичанський Шляхрембут"
Оскарження: 10.10.2019 11:31 - 21.10.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
05401887
-
Контактна особа:
Кравченко Володимир Сергійович 0504766383
-
Адреса:
93193, Україна, Луганська область, м.Новодружеськ, вул.Гоголя,31
Оскарження: 10.10.2019 11:31 - 21.10.2019 00:00
Ціна пропозиції
565 090.80 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
10.10.2019 11:38
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
80b8e37c3bfb4554ade22d0b1cccb5c8
Ідентифікатор договору:
UA-2019-10-10-000213-a-a1
Постачальник:
Комунальне підприємство "Лисичанський Шляхрембут"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05401887
-
Контактна особа:
Кравченко Володимир Сергійович 0504766383
-
Адреса:
93193, Україна, Луганська область, м.Новодружеськ, вул.Гоголя,31
Номер договору:
№78
Сума договору:
565 090.80 UAH з ПДВ
Сума договору:
470 909.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
06.11.2019 00:00 - 31.12.2019 23:59
Дата підписання:
06.11.2019 00:00
Статус:
Виконаний