• Переговорна процедура
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

Поточний ремонт автодороги по вул.Мостова в с.Вовкодаєве Новоайларського району Луганської області

Завершена

565 122.82 UAH з ПДВ
Номер: 1000076bf532439d9ee87020ad07cf21
Внутрішній номер закупівлі: 3823790
Ідентифікатор закупівлі: UA-2019-09-25-001446-b   
Замовник: Колядівська сільська рада Новоайдарського району Луганської області
Контактна особа: Шуліка Наталія Василівна +380990387342 wasilisa79@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Двократна відміна тендера через відсутність учасників
Очікувана вартість: 565 122.82 UAH з ПДВ
Умови оплати:
надання послуг - 30%
надання послуг - 70%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Поточний ремонт автодороги по вул.Мостова в с.Вовкодаєве Новоайларського району Луганської області Джерела фінансування 50% з районного бюджету 50% з сільського бюджету
Код ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 93521, Україна, Луганська область, с.Вовкодаєве, вул.Мостова На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Комунальне підприємство "Лисичанський Шляхрембуд"

Оскарження: 25.09.2019 14:21 - 06.10.2019 00:00
Ціна пропозиції 565 122.82 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
25.09.2019 14:38
Документи 2
Скарги 0

Контракти

Номер: 025b343b9fdb46dfb1bd2a2c103e36ff
Ідентифікатор договору: UA-2019-09-25-001446-b-a1
Постачальник: Комунальне підприємство "Лисичанський Шляхрембуд"
Номер договору: 72
Сума договору: 565 122.82 UAH з ПДВ
Сума договору: 470 935.68 UAH без ПДВ
Період дії договору: 11.10.2019 00:00 - 31.12.2019 23:59
Дата підписання: 11.10.2019 00:00
Статус:
Виконаний
договір №72
p7s
sign.p7s