-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт ліфтів в житловому будинку за адресою: вул. Набережна Енергетиків,37 (п...×-
Капітальний ремонт ліфтів в житловому будинку за адресою: вул. Набережна Енергетиків,37 (п.,3,4,5) у м. Південноукраїнську Миколаївської областіі, згідно ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація
- ID: UA-2026-09-02-008329-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267130
Управління будівництва та ремонтів Південноукраїнської міської ради ЄДРПОУ: 44354422ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт ліфтів в житловому будинку за адресою: вул. Набережна Енергетиків,19 (п...×-
Капітальний ремонт ліфтів в житловому будинку за адресою: вул. Набережна Енергетиків,19 (п.1 вп.,п) у м. Південноукраїнську Миколаївської області, згідно ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація
- ID: UA-2026-07-29-000810-a
- Дата створення : 29.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29936036
Управління будівництва та ремонтів Південноукраїнської міської ради ЄДРПОУ: 44354422ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Капітальний ремонт ліфтів в житловому будинку за адресою: вул. Набережна Енергетиків, 37...×-
«Капітальний ремонт ліфтів в житловому будинку за адресою: вул. Набережна Енергетиків, 37 (п.,3,4,5) у м. Південноукраїнську Миколаївської області. Згідно ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація».
- ID: UA-2026-07-28-007701-a
- Дата створення : 28.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29930247
Управління будівництва та ремонтів Південноукраїнської міської ради ЄДРПОУ: 44354422ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт ліфтів в житловому будинку за адресою: вул. Набережна Енергетиків,19 (...×-
Капітальний ремонт ліфтів в житловому будинку за адресою: вул. Набережна Енергетиків,19 (п.1 вп.,п) у м. Південноукраїнську Миколаївської області, згідно ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація
- ID: UA-2026-04-06-004136-a
- Дата створення : 06.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28830522
Управління будівництва та ремонтів Південноукраїнської міської ради ЄДРПОУ: 44354422ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт ліфтів в житловому будинку за адресою: вулиця Набережна Енергетиків,37...×-
Капітальний ремонт ліфтів в житловому будинку за адресою: вулиця Набережна Енергетиків,37 (п.,3,4,5) у м. Південноукраїнську Миколаївської області, згідно ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація
- ID: UA-2026-03-04-011421-a
- Дата створення : 04.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28500257
Управління будівництва та ремонтів Південноукраїнської міської ради ЄДРПОУ: 44354422ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
"Поточний ремонт найпростішого укриття в закладі дошкільної освіти №2 "Ромашка&q...×-
"Поточний ремонт найпростішого укриття в закладі дошкільної освіти №2 "Ромашка" Південноукраїнської міської ради Миколаївської області".(Додаткові роботи), згідно ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
- ID: UA-2025-12-03-016323-a
- Дата створення : 03.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27382818
Управління будівництва та ремонтів Південноукраїнської міської ради ЄДРПОУ: 44354422ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
"Поточний ремонт найпростішого укриття в закладі дошкільної освіти №3 "Веселка&...×-
"Поточний ремонт найпростішого укриття в закладі дошкільної освіти №3 "Веселка" Південноукраїнської міської ради Миколаївської області". Додаткові роботи, згідно ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи"
- ID: UA-2025-12-03-008356-a
- Дата створення : 03.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27374901
Управління будівництва та ремонтів Південноукраїнської міської ради ЄДРПОУ: 44354422ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт електроосвітлення в приміщеннях №86-88 АВБ "Чайка" м. Південноук...×-
Поточний ремонт електроосвітлення в приміщеннях №86-88 АВБ "Чайка" м. Південноукраїнську, згідно ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботи
- ID: UA-2025-11-25-001332-a
- Дата створення : 25.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27250563
Управління будівництва та ремонтів Південноукраїнської міської ради ЄДРПОУ: 44354422ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
-
Донорські кошти
"Капітальний ремонт ТРП-5. Заміна одиниць та вузлів технологічного устаткування та їх...×-
"Капітальний ремонт ТРП-5. Заміна одиниць та вузлів технологічного устаткування та їх інженерних мереж по вул. Молодіжна, 1а в м. Южноукраїнськ Вознесенського району Миколаївської області"
- ID: UA-2025-11-20-004400-a
- Дата створення : 20.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27196179
Управління будівництва та ремонтів Південноукраїнської міської ради ЄДРПОУ: 44354422ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт ліфтів в житловому будинку за адресою: пр.Соборності, 1 (п.3,4,5) у м...×-
Капітальний ремонт ліфтів в житловому будинку за адресою: пр.Соборності, 1 (п.3,4,5) у м. Південноукраїнську Миколаївської області, згідно ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація
- ID: UA-2025-11-05-011434-a
- Дата створення : 05.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27011062
Управління будівництва та ремонтів Південноукраїнської міської ради ЄДРПОУ: 44354422ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт ліфтів в житловому будинку за адресою: пр.Соборності, 1 (п.3,4,5) у м...×-
Капітальний ремонт ліфтів в житловому будинку за адресою: пр.Соборності, 1 (п.3,4,5) у м. Південноукраїнську Миколаївської області, згідно ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація
- ID: UA-2025-10-06-011967-a
- Дата створення : 06.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26655931
Управління будівництва та ремонтів Південноукраїнської міської ради ЄДРПОУ: 44354422ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт санітарних вузлів з влаштуванням кабінок та шаф для інвентарю ліцею №3...×-
Капітальний ремонт санітарних вузлів з влаштуванням кабінок та шаф для інвентарю ліцею №3 Южноукраїнської територіальної громади в м. Южноукраїнськ Вознесенського району, Миколаївської області. Додаткові роботи, згідно ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація
- ID: UA-2025-09-24-011446-a
- Дата створення : 24.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26542914
Управління будівництва та ремонтів Південноукраїнської міської ради ЄДРПОУ: 44354422ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт мереж теплопостачання по проспекту Незалежності у м. Південноукраїнськ...×-
Капітальний ремонт мереж теплопостачання по проспекту Незалежності у м. Південноукраїнськ Вознесенського району Миколаївської області. Коригування. Згідно ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація
- ID: UA-2025-09-01-001785-a
- Дата створення : 01.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26287903
Управління будівництва та ремонтів Південноукраїнської міської ради ЄДРПОУ: 44354422ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
-
Донорські кошти
"Капітальний ремонт ТРП-5. Заміна одиниць та вузлів технологічного устаткування та їх...×-
"Капітальний ремонт ТРП-5. Заміна одиниць та вузлів технологічного устаткування та їх інженерних мереж по вул. Молодіжна, 1а в м. Южноукраїнськ Вознесенського району Миколаївської області"
- ID: UA-2025-08-27-009755-a
- Дата створення : 27.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26259848
Управління будівництва та ремонтів Південноукраїнської міської ради ЄДРПОУ: 44354422ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт міні футбольного поля (заміна штучного покриття) в ліцеї №5 в м. Южноукраї...×-
Поточний ремонт міні футбольного поля (заміна штучного покриття) в ліцеї №5 в м. Южноукраїнськ Вознесенського району Миколаївської області. Додаткові роботи, згідно ДК 021:2015:45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
- ID: UA-2025-08-27-001744-a
- Дата створення : 27.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26251868
Управління будівництва та ремонтів Південноукраїнської міської ради ЄДРПОУ: 44354422ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -