-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Капітальний ремонт ліфтів в житловому будинку за адресою: вул. Набережна Енергетиків,19 (п.1 вп.,п) у м. Південноукраїнську Миколаївської області, згідно ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація
Тендер Prozorro UA-2026-07-29-000810-a
Торги не відбулися
1 277 728.00
UAH без ПДВ
Номер:
95eb0ed72588499e8cfe4704940df95f
Внутрішній номер закупівлі:
29936036
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-29-000810-a
Замовник:
Управління будівництва та ремонтів Південноукраїнської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
44354422
-
Адреса:
55001, Україна, Миколаївська область, Вознесенський район, місто Південноукраїнськ, вулиця Європейська, будинок 23, кабінет 87
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Марина Ізотова +380513655050 ubtr_umr@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
1 277 728.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
29.07.2026 09:50 - 11.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
29.07.2026 09:50 - 14.08.2026 00:00
Аукціон:
з 14.08.2026 11:21
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 277 728.00 Капітальний ремонт ліфтів в житловому будинку за адресою: вул. Набережна Енергетиків,19 (п.1 вп.,п) у м. Південноукраїнську Миколаївської області, згідно ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація