-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт ліфтів в житловому будинку за адресою: вул. Набережна Енергетиків,19 (п.1 вп.,п) у м. Південноукраїнську Миколаївської області, згідно ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація
Оголошено тендер
1 533 273.60
UAH
Номер:
1b6d5c65be15476e991a2136cf94cc48
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-29-000412-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Управління будівництва та ремонтів Південноукраїнської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
44354422
-
Адреса:
55001, Україна, Миколаївська область, Вознесенський район, місто Південноукраїнськ, вулиця Європейська, будинок 23, кабінет 87
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Управління будівництва та ремонтів Південноукраїнської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
44354422
-
Адреса:
55001, Україна, Миколаївська область, Вознесенський район, місто Південноукраїнськ, вулиця Європейська, будинок 23, кабінет 87
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
1 533 273.60 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Капітальний ремонт ліфтів в житловому будинку за адресою: вул. Набережна Енергетиків,19 (п.1 вп.,п) у м. Південноукраїнську Миколаївської області, згідно ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація
КЕКВ:
3131 Капітальний ремонт житлового фонду (приміщень)
Дата опублікування:
29.07.2026 08:41
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоІнше
Опис5% - кошти ОСББ
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума76 663.68 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис95% - кошти МТГ
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6015 - Забезпечення надійної та безперебійної експлуатації ліфтів
Адміністративно-територіальна класифікаціяПівденноукраїнськ
Сума1 456 609.92 UAH