-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«Капітальний ремонт ліфтів в житловому будинку за адресою: вул. Набережна Енергетиків, 37 (п.,3,4,5) у м. Південноукраїнську Миколаївської області. Згідно ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація».
Тендер Prozorro UA-2026-07-28-007701-a
Торги не відбулися
1 529 052.00
UAH без ПДВ
Номер:
c177656826c64cfd9d3086129c92dcc5
Внутрішній номер закупівлі:
29930247
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-28-007701-a
Замовник:
Управління будівництва та ремонтів Південноукраїнської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
44354422
-
Адреса:
55001, Україна, Миколаївська область, Вознесенський район, місто Південноукраїнськ, вулиця Європейська, будинок 23, кабінет 87
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Алла Крук +380513655050 mega._alla@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
1 529 052.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
28.07.2026 14:49 - 09.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
28.07.2026 14:49 - 12.08.2026 00:00
Аукціон:
з 12.08.2026 13:47
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 529 052.00 «Капітальний ремонт ліфтів в житловому будинку за адресою: вул. Набережна Енергетиків, 37 (п.,3,4,5) у м. Південноукраїнську Миколаївської області. Згідно ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація».