-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Капітальний ремонт ліфтів в житловому будинку за адресою: вул. Набережна Енергетиків, 37 (п.,3,4,5) у м. Південноукраїнську Миколаївської області. Згідно ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація».
Оголошено тендер
1 834 862.40
UAH
Номер:
ae3b7e4faffd4b34be9b2cf5e44bb1d4
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-28-008349-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Управління будівництва та ремонтів Південноукраїнської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
44354422
-
Адреса:
55001, Україна, Миколаївська область, Вознесенський район, місто Південноукраїнськ, вулиця Європейська, будинок 23, кабінет 87
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Управління будівництва та ремонтів Південноукраїнської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
44354422
-
Адреса:
55001, Україна, Миколаївська область, Вознесенський район, місто Південноукраїнськ, вулиця Європейська, будинок 23, кабінет 87
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
1 834 862.40 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
«Капітальний ремонт ліфтів в житловому будинку за адресою: вул. Набережна Енергетиків, 37 (п.,3,4,5) у м. Південноукраїнську Миколаївської області. Згідно ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація».
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація
КЕКВ:
3131 Капітальний ремонт житлового фонду (приміщень)
Дата опублікування:
28.07.2026 13:59
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоІнше
Опискошти ОСББ/управителя - 5%
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума91 743.12 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опискошти ОТГ -95%
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6015 - Забезпечення надійної та безперебійної експлуатації ліфтів
Адміністративно-територіальна класифікаціяПівденноукраїнськ
Сума1 743 119.28 UAH