• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Капітальний ремонт ліфтів в житловому будинку за адресою: вул. Набережна Енергетиків,37 (п.,3,4,5) у м. Південноукраїнську Миколаївської областіі, згідно ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 18.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 18.09.26 00:00)

1 886 731.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
14
дн
17
год
43
хв
17
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: e2aa7b08ac044bfab3e83d67b995e317
Внутрішній номер закупівлі: 30267130
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-02-008329-a   
Замовник: Управління будівництва та ремонтів Південноукраїнської міської ради
Контактна особа: Марина Ізотова +380513655050 ubtr_umr@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Очікувана вартість: 1 886 731.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 02.09.2026 14:50 - 15.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 02.09.2026 14:50 - 18.09.2026 00:00
Період оскарження: 02.09.2026 14:50 - 15.09.2026 00:00
Аукціон: з 18.09.2026 13:37

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 886 731.00 Капітальний ремонт ліфтів в житловому будинку за адресою: вул. Набережна Енергетиків,37 (п.,3,4,5) у м. Південноукраїнську Миколаївської областіі, згідно ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація