• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Капітальний ремонт ліфтів в житловому будинку за адресою: вул. Набережна Енергетиків,37 (п.,3,4,5) у м. Південноукраїнську Миколаївської областіі, згідно ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація

Оголошено тендер

2 264 077.20 UAH
Номер: 6bf7833b3dcd44f18036acb55294a907
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-31-013406-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Управління будівництва та ремонтів Південноукраїнської міської ради
Замовник: Управління будівництва та ремонтів Південноукраїнської міської ради
Очікувана вартість: 2 264 077.20 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Капітальний ремонт ліфтів в житловому будинку за адресою: вул. Набережна Енергетиків,37 (п.,3,4,5) у м. Південноукраїнську Миколаївської областіі, згідно ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація
КЕКВ: 3131 Капітальний ремонт житлового фонду (приміщень)
Дата опублікування: 31.08.2026 16:50

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоІнше
Опис5% - кошти ОСББ
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума113 203.86 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис95% - кошти МТГ
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6015 - Забезпечення надійної та безперебійної експлуатації ліфтів
Адміністративно-територіальна класифікаціяПівденноукраїнськ
Сума2 150 873.34 UAH