-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт приміщень санвузла на ІІ поверсі будівлі (навчального корпусу) Криворізько...×-
Поточний ремонт приміщень санвузла на ІІ поверсі будівлі (навчального корпусу) Криворізької гімназії №98 Криворізької міської ради, розташованої за адресою: вул. Груні Романової, 13
- ID: UA-2026-07-08-006300-a
- Дата створення : 08.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29761031
Криворізька гімназія № 98 Криворізької міської ради ЄДРПОУ: 26460058ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Встановлення дверного блоку ПВХ та заміна склопакетів- ID: UA-2025-10-31-002627-a
- Дата створення : 31.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26956460
Криворізька гімназія № 98 Криворізької міської ради ЄДРПОУ: 26460058ДК 021:2015: 45420000-7 Столярні та теслярні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт дверей та заміна склопакетів- ID: UA-2025-09-26-007275-a
- Дата створення : 26.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26570796
Криворізька гімназія № 98 Криворізької міської ради ЄДРПОУ: 26460058ДК 021:2015: 45420000-7 Столярні та теслярні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт приміщень туалету 2-го поверху будівлі Криворізької гімназії №98 Криворізь...×-
Поточний ремонт приміщень туалету 2-го поверху будівлі Криворізької гімназії №98 Криворізької міської ради, розташованої за адресою: вул. Груні Романової, 13
- ID: UA-2025-08-25-009184-a
- Дата створення : 25.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26232026
Криворізька гімназія № 98 Криворізької міської ради ЄДРПОУ: 26460058ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт внутрішньої системи опалення із заміною радіаторів в приміщенні спортивно...×-
Поточний ремонт внутрішньої системи опалення із заміною радіаторів в приміщенні спортивної зали будівлі Криворізької гімназії №98 Криворізької міської ради, розташованої за адресою: вул. Груні Романової, 13
- ID: UA-2025-06-20-009456-a
- Дата створення : 20.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25671012
Криворізька гімназія № 98 Криворізької міської ради ЄДРПОУ: 26460058ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з монтажу та пусконалагоджування охоронної системи сигналізації приміщення КГ №98...×-
Послуги з монтажу та пусконалагоджування охоронної системи сигналізації приміщення КГ №98 КМР
- ID: UA-2024-04-01-009646-a
- Дата створення : 01.04.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21173416
Криворізька гімназія № 98 Криворізької міської ради ЄДРПОУ: 26460058ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт споруди цивільного захисту (укриття) Криворізької гімназії №98 Криворізько...×-
Поточний ремонт споруди цивільного захисту (укриття) Криворізької гімназії №98 Криворізької міської ради, розташованої за адресою: вул. Груні Романової, 13
- ID: UA-2023-11-28-009228-a
- Дата створення : 28.11.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19810078
Криворізька гімназія № 98 Криворізької міської ради ЄДРПОУ: 26460058ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з улаштування водостоків в Криворізькій гімназії №98 Криворізької міської ради- ID: UA-2023-08-09-003736-a
- Дата створення : 09.08.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18624831
Криворізька гімназія № 98 Криворізької міської ради ЄДРПОУ: 26460058ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт споруд цивільного захисту (укриття) в Криворізькій гімназії №98 Криворізьк...×-
Поточний ремонт споруд цивільного захисту (укриття) в Криворізькій гімназії №98 Криворізької міської ради
- ID: UA-2023-04-18-000335-a
- Дата створення : 18.04.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17513766
Криворізька гімназія № 98 Криворізької міської ради ЄДРПОУ: 26460058ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт внутрішніх приміщень учбового корпусу КРИВОРІЗЬКОЇ ГІМНАЗІЇ №98 КРИВОРІЗЬК...×-
Поточний ремонт внутрішніх приміщень учбового корпусу КРИВОРІЗЬКОЇ ГІМНАЗІЇ №98 КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ за адресою: м. Кривий Ріг, вул. Груні Романової, буд. 13
- ID: UA-2021-11-10-002092-b
- Дата створення : 10.11.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12402495
Криворізька гімназія № 98 Криворізької міської ради ЄДРПОУ: 26460058ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтЗавершена -
-
- 1
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Поточний ремонт приміщення КГ №98 КМР за адресою: 50026, м. Кривий Ріг, вул. Груні Романов...×-
Поточний ремонт приміщення КГ №98 КМР за адресою: 50026, м. Кривий Ріг, вул. Груні Романової, 13, (спальний корпус).
- ID: UA-2021-10-29-002190-b
- Дата створення : 29.10.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12221801
Криворізька гімназія № 98 Криворізької міської ради ЄДРПОУ: 26460058ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з монтажу металопластикових дверей в спальному корпусі КРИВОРІЗЬКОЇ ГІМНАЗІЇ №98 К...×-
Послуги з монтажу металопластикових дверей в спальному корпусі КРИВОРІЗЬКОЇ ГІМНАЗІЇ №98 КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
- ID: UA-2021-09-27-001235-a
- Дата створення : 27.09.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11720652
Криворізька гімназія № 98 Криворізької міської ради ЄДРПОУ: 26460058ДК 021:2015: 45420000-7 Столярні та теслярні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Поточний ремонт внутрішніх приміщень учбового корпусу КРИВОРІЗЬКОЇ ГІМНАЗІЇ №98 КРИВОРІЗЬК...×-
Поточний ремонт внутрішніх приміщень учбового корпусу КРИВОРІЗЬКОЇ ГІМНАЗІЇ №98 КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ за адресою: 50026, м. Кривий Ріг, вул. Груні Романової, буд.13
- ID: UA-2021-08-03-002775-a
- Дата створення : 03.08.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10956163
Криворізька гімназія №98 Криворізької міської ради ЄДРПОУ: 26460058ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з монтажу гіпсокартонних конструкцій- ID: UA-2021-07-22-001167-a
- Дата створення : 22.07.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10818377
Криворізька гімназія № 98 Криворізької міської ради ЄДРПОУ: 26460058ДК 021:2015: 45320000-6 Ізоляційні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з монтажу міжкімнатних дверей- ID: UA-2021-07-22-001067-a
- Дата створення : 22.07.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10817602
Криворізька гімназія № 98 Криворізької міської ради ЄДРПОУ: 26460058ДК 021:2015: 45420000-7 Столярні та теслярні роботиЗавершена -