-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт приміщень санвузла на ІІ поверсі будівлі (навчального корпусу) Криворізької гімназії №98 Криворізької міської ради, розташованої за адресою: вул. Груні Романової, 13
Тендер Prozorro UA-2026-07-08-006300-a
Торги не відбулися
380 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
78e40ab1f3d742de96f56f0232273e02
Внутрішній номер закупівлі:
29761031
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-08-006300-a
Замовник:
Криворізька гімназія № 98 Криворізької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
26460058
-
Адреса:
50026, Україна, Дніпропетровська область, КРИВИЙ РІГ, вул. Груні Романової, буд. 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Гриша Олена Миколаївна 0977608129 lena715@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
380 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
08.07.2026 13:52 - 13.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
08.07.2026 13:52 - 16.07.2026 00:00
Аукціон:
з 16.07.2026 12:45
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴380 000.00 Поточний ремонт приміщень санвузла на ІІ поверсі будівлі (навчального корпусу) Криворізької гімназії №98 Криворізької міської ради, розташованої за адресою: вул. Груні Романової, 13