-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт мережі водопостачання ділянка між буд.№1/142 до буд.№1/144 в селищі Десна,...×-
Поточний ремонт мережі водопостачання ділянка між буд.№1/142 до буд.№1/144 в селищі Десна, Чернігівської області
- ID: UA-2026-09-04-008240-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296944
Остерська квартирно-експлуатаційна частина (району) ЄДРПОУ: 07807645ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 13 днів (до 20.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт мережі електропостачання житлового будинку за адресою вул.Довженка, 42А в...×-
Поточний ремонт мережі електропостачання житлового будинку за адресою вул.Довженка, 42А в селищі Десна, Чернігівської області
- ID: UA-2026-08-06-008812-a
- Дата створення : 06.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30014884
Остерська квартирно-експлуатаційна частина (району) ЄДРПОУ: 07807645ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт мережі водопостачання ділянка від буд.№1/153 до буд.№1/161 в селищі Десна,...×-
Поточний ремонт мережі водопостачання ділянка від буд.№1/153 до буд.№1/161 в селищі Десна, Чернігівської області
- ID: UA-2026-07-17-001572-a
- Дата створення : 17.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29839628
Остерська квартирно-експлуатаційна частина (району) ЄДРПОУ: 07807645ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи- ID: UA-2026-06-17-012844-a
- Дата створення : 17.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29571285
Остерська квартирно-експлуатаційна частина (району) ЄДРПОУ: 07807645ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залі...×-
Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
- ID: UA-2026-06-05-004984-a
- Дата створення : 05.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29449789
Остерська квартирно-експлуатаційна частина (району) ЄДРПОУ: 07807645ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залі...×-
Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
- ID: UA-2026-06-04-009298-a
- Дата створення : 04.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29439460
Остерська квартирно-експлуатаційна частина (району) ЄДРПОУ: 07807645ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт мережі каналізації ділянка від буд.№1/768 до буд.№1/522 в селищі Десна, Че...×-
Поточний ремонт мережі каналізації ділянка від буд.№1/768 до буд.№1/522 в селищі Десна, Чернігівської області
- ID: UA-2026-04-14-004399-a
- Дата створення : 14.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28907053
Остерська квартирно-експлуатаційна частина (району) ЄДРПОУ: 07807645ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт мережі каналізації ділянка від буд.№1/768 до буд.№1/522 в селищі Десна,...×-
Поточний ремонт мережі каналізації ділянка від буд.№1/768 до буд.№1/522 в селищі Десна, Чернігівської області
- ID: UA-2026-04-10-007051-a
- Дата створення : 10.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28890615
Остерська квартирно-експлуатаційна частина (району) ЄДРПОУ: 07807645ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт мережі каналізації ділянка від буд.№1/804 до 3-го каналізаційного колодяз...×-
Поточний ремонт мережі каналізації ділянка від буд.№1/804 до 3-го каналізаційного колодязя в селищі Десна, Чернігівської області
- ID: UA-2026-04-10-006391-a
- Дата створення : 10.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28889948
Остерська квартирно-експлуатаційна частина (району) ЄДРПОУ: 07807645ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт м'якої покрівлі та металоконструкцій димовідведення будівлі №1/765 (х...×-
Поточний ремонт м'якої покрівлі та металоконструкцій димовідведення будівлі №1/765 (ххххххх) в селищі Десна,Чернігівської області
- ID: UA-2026-03-17-007450-a
- Дата створення : 17.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28629155
Остерська квартирно-експлуатаційна частина (району) ЄДРПОУ: 07807645ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт мережі електропостачання житлового будинку за адресою вул.Довженка, 42а в...×-
Поточний ремонт мережі електропостачання житлового будинку за адресою вул.Довженка, 42а в селищі Десна, Чернігівської області
- ID: UA-2026-03-13-009740-a
- Дата створення : 13.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28602151
Остерська квартирно-експлуатаційна частина (району) ЄДРПОУ: 07807645ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт мережі каналізації ділянка від буд.№1/768 до буд.№1/522 в селищі Десна,...×-
Поточний ремонт мережі каналізації ділянка від буд.№1/768 до буд.№1/522 в селищі Десна, Чернігівської області
- ID: UA-2026-03-11-014393-a
- Дата створення : 11.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28576325
Остерська квартирно-експлуатаційна частина (району) ЄДРПОУ: 07807645ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт мережі каналізації ділянка від буд.№1/804 до 3-го каналізаційного колодяз...×-
Поточний ремонт мережі каналізації ділянка від буд.№1/804 до 3-го каналізаційного колодязя в селищі Десна, Чернігівської області
- ID: UA-2026-03-11-014213-a
- Дата створення : 11.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28576147
Остерська квартирно-експлуатаційна частина (району) ЄДРПОУ: 07807645ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт м'якої покрівлі та металоконструкцій димовідведення будівлі №1/765 (х...×-
Поточний ремонт м'якої покрівлі та металоконструкцій димовідведення будівлі №1/765 (ххххххх) в селищі Десна,Чернігівської області
- ID: UA-2026-03-05-003659-a
- Дата створення : 05.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28508090
Остерська квартирно-експлуатаційна частина (району) ЄДРПОУ: 07807645ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Інші завершальні будівельні роботи- ID: UA-2025-11-05-004772-a
- Дата створення : 05.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27004393
Остерська квартирно-експлуатаційна частина (району) ЄДРПОУ: 07807645ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -