-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт м'якої покрівлі та металоконструкцій димовідведення будівлі №1/765 (ххххххх) в селищі Десна,Чернігівської області
Тендер Prozorro UA-2026-03-05-003659-a
Торги не відбулися
511 210.00
UAH з ПДВ
Номер:
e7f8408ac8614f43b7836560e6e9b4e6
Внутрішній номер закупівлі:
28508090
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-03-05-003659-a
Замовник:
Остерська квартирно-експлуатаційна частина (району)
×
-
Код ЄДРПОУ:
07807645
-
Адреса:
17024, Україна, Чернігівська область, селище Десна, вулиця Ювілейна, 3, Чернігівський район, Чернігівська область
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Гладка Галина Олександрівна +380464646216 tender_kech@post.mil.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
511 210.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
05.03.2026 11:03 - 10.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
05.03.2026 11:03 - 13.03.2026 00:00
Аукціон:
з 13.03.2026 12:17
Період кваліфікації:
13.03.2026 00:00 - 17.03.2026 11:06
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴511 210.00 Поточний ремонт м'якої покрівлі та металоконструкцій димовідведення будівлі №1/765 (ххххххх) в селищі Десна,Чернігівської області