-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт мережі електропостачання житлового будинку за адресою вул.Довженка, 42а в селищі Десна, Чернігівської області
Тендер Prozorro UA-2026-03-13-009740-a
Завершена
400 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
c44baba1483d4ea794b92d89128c0367
Внутрішній номер закупівлі:
28602151
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-03-13-009740-a
Замовник:
Остерська квартирно-експлуатаційна частина (району)
×
-
Код ЄДРПОУ:
07807645
-
Адреса:
17024, Україна, Чернігівська область, селище Десна, вулиця Ювілейна, 3, Чернігівський район, Чернігівська область
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Гладка Галина Олександрівна +380464646216 tender_kech@post.mil.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45310000-3 Електромонтажні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
400 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
13.03.2026 14:58 - 18.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
13.03.2026 14:58 - 21.03.2026 00:00
Аукціон:
з 23.03.2026 12:37
Період кваліфікації:
21.03.2026 00:00 - 24.03.2026 09:25
Період завантаження договору:
30.03.2026 00:00 - 09.04.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴400 000.00 Поточний ремонт мережі електропостачання житлового будинку за адресою вул.Довженка, 42а в селищі Десна, Чернігівської області