• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Поточний ремонт мережі каналізації ділянка від буд.№1/804 до 3-го каналізаційного колодязя в селищі Десна, Чернігівської області

Завершена

451 657.14 UAH з ПДВ
Номер: 0b3da6e636d34a1db67492df1c63a566
Внутрішній номер закупівлі: 28889948
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-04-10-006391-a   
Замовник: Остерська квартирно-експлуатаційна частина (району)
Контактна особа: Гладка Галина Олександрівна +380464646216 tender_kech@post.mil.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість: 451 657.14 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Поточний ремонт мережі каналізації ділянка від буд.№1/804 до 3-го каналізаційного колодязя в селищі Десна, Чернігівської області
Код ДК 021:2015: 45232420-2 Каналізаційні роботи
Кількість 1 послуга
Період постачання до 15.07.2026
Місце постачання 17024, Україна, Чернігівська область, селище Десна, вул.Ювілейна, 3 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Вангородський Юрій Петрович
Ціна пропозиції 451 657.14 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
14.04.2026 10:14
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: eeaa6e727d07414ca552022efa207e7c
Ідентифікатор договору: UA-2026-04-10-006391-a-a1
Постачальник: ФОП Вангородський Юрій Петрович
Номер договору: 76
Сума договору: 446 637.23 UAH без ПДВ
Період дії договору: 13.04.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання: 13.04.2026 00:00
Статус:
Підписаний
Договір
Обгрунтування
Договір в машинозчитувальному форматі
Додатки
Додатки
Додатки
Додатки
Додатки
Додатки
Лист пояснення
Додатки
pdf
ДУ 1 дог.76.pdf
xls
Договірна ціна.xls
docx
Додаткова угода 1.docx
xls
Дефектний акт.xls
xls
Заг.вироб.витрати.xls
xls
Лок.кошторис.xls
xls
Підсумкова відомість ресурсів.xls
xls
Інформація.xls
xls
Пояснювальна записка.xls
p7s
sign.p7s