-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Закупівля для запобігання пандемії COVID-19
-
Без аукціону
Реконструкція системи киснепостачання в будівлі гінекологічного відділення КНП "ВМК П...×-
Реконструкція системи киснепостачання в будівлі гінекологічного відділення КНП "ВМК ПБ №2" по вул.Замостянській, 18 в м.Вінниці
- ID: UA-2021-04-15-002531-a
- Дата створення : 15.04.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9537835
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКИЙ МІСЬКИЙ КЛІНІЧНИЙ ПОЛОГОВИЙ БУДИНОК №2" ЄДРПОУ: 05484451ДК 021:2015: 45220000-5 Інженерні та будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Закупівля для запобігання пандемії COVID-19
-
Без аукціону
поточний ремонт окремих приміщень гінекології- ID: UA-2020-11-13-002144-b
- Дата створення : 13.11.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7198021
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКИЙ МІСЬКИЙ КЛІНІЧНИЙ ПОЛОГОВИЙ БУДИНОК №2" ЄДРПОУ: 05484451ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Закупівля для запобігання пандемії COVID-19
-
Без аукціону
поточний ремонт приміщення гінекології- ID: UA-2020-11-06-007341-c
- Дата створення : 06.11.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7083154
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКИЙ МІСЬКИЙ КЛІНІЧНИЙ ПОЛОГОВИЙ БУДИНОК №2" ЄДРПОУ: 05484451ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Поточний ремонт гінекології КНП "Вінницький міський клінічний пологовий будинок №2&qu...- ID: UA-2020-07-28-005492-c
- Дата створення : 28.07.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5735146
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКИЙ МІСЬКИЙ КЛІНІЧНИЙ ПОЛОГОВИЙ БУДИНОК №2" ЄДРПОУ: 05484451ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Капітальний ремонт вхідної групи та санвузла з влаштуванням засобів безперешкодного доступ...×-
Капітальний ремонт вхідної групи та санвузла з влаштуванням засобів безперешкодного доступу для осіб маломобільної групи населення в жіночій консультації КНП ВМК ПБ№2
- ID: UA-2020-06-04-000884-a
- Дата створення : 04.06.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5176223
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКИЙ МІСЬКИЙ КЛІНІЧНИЙ ПОЛОГОВИЙ БУДИНОК №2" ЄДРПОУ: 05484451ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Встановлення системи автоматичної пожежної сигналізації, оповіщування про пожежу та управл...×-
Встановлення системи автоматичної пожежної сигналізації, оповіщування про пожежу та управління евакуацією людей (Пологовий будинок ) за адресою м.Вінниця, вул.Коцюбинського, 50
- ID: UA-2018-11-19-001876-a
- Дата створення : 19.11.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2748251
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКИЙ МІСЬКИЙ КЛІНІЧНИЙ ПОЛОГОВИЙ БУДИНОК №2" ЄДРПОУ: 05484451ДК 021:2015: 45343000-3 Встановлення протипожежного обладнанняЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
встановлення системи автоматичної пожеженої сигналізації, оповіщування про пожежену та упр...×-
встановлення системи автоматичної пожеженої сигналізації, оповіщування про пожежену та управління евакуацією людей (Гінекологічне відділення) за адресою м.Вінниця, вул.Замостянська, 18. Детальніше у додатку
- ID: UA-2018-08-17-000481-b
- Дата створення : 17.08.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2389937
Вінницький міський клінічний пологовий будинок №2 ЄДРПОУ: 05484451ДК 021:2015: 45343000-3 Встановлення протипожежного обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
виконання робіт з вогнезахистного обробляння будівлі гінекологічне відділення за адресою в...×-
виконання робіт з вогнезахистного обробляння будівлі гінекологічне відділення за адресою вул.Замостянська,18
- ID: UA-2018-04-23-001452-a
- Дата створення : 23.04.18
- Внутрішній номер закупівлі: 1907985
Вінницький міський клінічний пологовий будинок №2 ЄДРПОУ: 05484451ДК 021:2015: 45343100-4 Роботи із забезпечення вогнезахистуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
виконання робіт з вогнезахистного обробляння будівлі Пологового будинку №2 за адресою вул....×-
виконання робіт з вогнезахистного обробляння будівлі Пологового будинку №2 за адресою вул.Коцюбинського,50
- ID: UA-2018-04-23-000920-b
- Дата створення : 23.04.18
- Внутрішній номер закупівлі: 1907786
Вінницький міський клінічний пологовий будинок №2 ЄДРПОУ: 05484451ДК 021:2015: 45343000-3 Встановлення протипожежного обладнанняЗавершена -
-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
Реконструкція лікарняного ліфта міського клінічного пологового будинку №2 по проспекту Коц...×-
Реконструкція лікарняного ліфта міського клінічного пологового будинку №2 по проспекту Коцюбинського,50 в м.Вінниці
- ID: UA-2017-08-01-000560-c
- Дата створення : 14.08.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1058788
Вінницький міський клінічний пологовий будинок №2 ЄДРПОУ: 05484451ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Електромонтажні роботи(Реконструкція лікарняного ліфта міського клінічного пологового буди...×-
Електромонтажні роботи(Реконструкція лікарняного ліфта міського клінічного пологового будинку №2 по проспекту Коцюбинського,50 в м.Вінниця)
- ID: UA-2017-07-10-000134-c
- Дата створення : 10.07.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1011584
Вінницький міський клінічний пологовий будинок №2 ЄДРПОУ: 05484451ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
45310000-3 Електромонтажні роботи (Реконструкція лікарняного ліфта міського клінічного пол...×-
45310000-3 Електромонтажні роботи (Реконструкція лікарняного ліфта міського клінічного пологового будинку №2 по проспекту Коцюбинського,50 в м.Вінниця)
- ID: UA-2017-06-21-000513-a
- Дата створення : 21.06.17
- Внутрішній номер закупівлі: 965470
Вінницький міський клінічний пологовий будинок №2 ЄДРПОУ: 05484451ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиТорги не відбулисяТорги не відбулися -