-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
45310000-3 Електромонтажні роботи (Реконструкція лікарняного ліфта міського клінічного пологового будинку №2 по проспекту Коцюбинського,50 в м.Вінниця)
Тендер Prozorro UA-2017-06-21-000513-a
Реконструкція лікарняного ліфта міського клінічного пологового будинку №2 по проспекту Коцюбинського,50 в м.Вінниця
Торги не відбулися
240 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 400.00 UAH
мін. крок: 1% або 2 400.00 UAH
Номер:
df0d40d58e5545fbada07424d6b46e15
Внутрішній номер закупівлі:
965470
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-06-21-000513-a
Замовник:
Вінницький міський клінічний пологовий будинок №2
×
-
Код ЄДРПОУ:
05484451
-
Адреса:
21001, Україна, Вінницька обл., Вінниця, м.Вінниця вул. проспект Коцюбинського,50
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Дащенко Тетяна +380432278567 RODDOM_2_VIN@UKR.NET
Класифікатор ДК 021:2015:
45310000-3 Електромонтажні роботиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
240 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 400.00 UAH
Період уточнення:
21.06.2017 16:54 - 27.06.2017 16:34
Період прийому пропозицій:
21.06.2017 16:54 - 07.07.2017 16:34
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Реконструкція лікарняного ліфта міського клінічного пологового будинку №2 по проспекту Коцюбинського,50 в м.Вінниця
Кількість
44 одиниця
Період постачання
до 31.12.2017
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "РЕМБУДМОНТАЖ - ВВС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
13312971
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "РЕМБУДМОНТАЖ - ВВС" +380432612060 rmbd@ua.fm http://rsm.vn.ua
-
Адреса:
Україна, 21001, Вінницька обл., місто Вінниця, ВУЛИЦЯ СТЕЦЕНКА, будинок 5
Початкова пропозиція
228 777.14 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
228 777.14 UAH з ПДВ
Документи
42
Скарги
0