-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Реконструкція лікарняного ліфта міського клінічного пологового будинку №2 по проспекту Коцюбинського,50 в м.Вінниці
Тендер Prozorro UA-2017-08-01-000560-c
Реконструкція лікарняного ліфта міського клінічного пологового будинку №2 по проспекту Коцюбинського,50 в м. Вінниці
Завершена
228 777.14
UAH з ПДВ
Номер:
4db89cc5e52a45d29e818403e5b8ec0d
Внутрішній номер закупівлі:
1058788
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-08-01-000560-c
Замовник:
Вінницький міський клінічний пологовий будинок №2
×
-
Код ЄДРПОУ:
05484451
-
Адреса:
21001, Україна, Вінницька обл., Вінниця, м.Вінниця вул. проспект Коцюбинського,50
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Дащенко Тетяна +380432278567 RODDOM_2_VIN@UKR.NET
Класифікатор ДК 021:2015:
45310000-3 Електромонтажні роботиАналіз за цим CPV
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Через відсутність достатньої кількості учасників було двічі відмінено процедуру відкритих торгів для закупівлі електромонтажних робіт (Реконструкція лікарняного ліфта міського клінічного пологового будинку №2 по проспекту Коцюбинського,50 в м. Вінниці код ДК 021:2015 - 45310000-3, про,що оприлюднені звіти про результати проведення процедури UA-2017-06-21-000513-a від 07.07.2017 року UA-2017-07-10-000134-c від 26.07.2017 року.Керуючись ст.35 п.4 - якщо замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не повинні відрізнятися від вимог, що були визначенні замовником у тендерній документації. На участь у торгах було подано одну тендерну пропозицію ТОВ "Рембудмонтаж - ВВС" Тендерним комітетом ВМК Пологового будинку №2 прийнято рішення провести переговори з ТОВ "Рембудмонтаж - ВВС" за переговорною процедурою закупівлі код Основного словника національного класифікатора України ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник" - 45310000-3- електромонтажні роботи( Реконструкція лікарняного ліфта міського клінічного пологового будинку №2 по проспекту Коцюбинського,50 в м. Вінниці.
Очікувана вартість:
228 777.14 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
реконструкція лікарняного ліфта
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2017
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Рембудмонтаж - ВВС"
Оскарження: 01.08.2017 16:32 - 12.08.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
13312971
-
Контактна особа:
Зелінський О.Б. +0432271524
-
Адреса:
21001, Україна, Стеценко,5
Оскарження: 01.08.2017 16:32 - 12.08.2017 00:00
Ціна пропозиції
228 777.14 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.08.2017 16:46
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
e5a938b2de3e456bae0f339bf54f627f
Ідентифікатор договору:
UA-2017-08-01-000560-c-b1
Постачальник:
ТОВ "Рембудмонтаж - ВВС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
13312971
-
Контактна особа:
Зелінський О.Б. +0432271524
-
Адреса:
21001, Україна, Вінниця, Стеценко,5
Номер договору:
263
Сума договору:
228 777.14 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
14.08.2017 00:00 - 31.12.2017 00:00
Дата підписання:
14.08.2017 00:00
Статус:
Підписаний