• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Електромонтажні роботи(Реконструкція лікарняного ліфта міського клінічного пологового будинку №2 по проспекту Коцюбинського,50 в м.Вінниця)

Електромонтажні роботи(Реконструкція лікарняного ліфта міського клінічного пологового будинку №2 по проспекту Коцюбинського,50 в м.Вінниця) Детельний опис у додатку

Торги не відбулися

240 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 400.00 UAH
Номер: 39158c51e4754585abd46732d597de09
Внутрішній номер закупівлі: 1011584
Ідентифікатор закупівлі: UA-2017-07-10-000134-c   
Замовник: Вінницький міський клінічний пологовий будинок №2
Контактна особа: Дащенко Тетяна +380432278567 RODDOM_2_VIN@UKR.NET
Класифікатор ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 240 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 2 400.00 UAH
Період уточнення: 10.07.2017 11:26 - 16.07.2017 09:46
Період прийому пропозицій: 10.07.2017 11:26 - 26.07.2017 09:46

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електромонтажні роботи(Реконструкція лікарняного ліфта міського клінічного пологового будинку №2 по проспекту Коцюбинського,50 в м.Вінниця)
Код ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботи
Кількість 44 одиниця
Період постачання до 31.12.2017
Місце постачання 21001, Україна, Вінницька обл., Вінниця, проспект Коцюбинського,50 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "РЕМБУДМОНТАЖ - ВВС"
Початкова пропозиція 228 777.14 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
228 777.14 UAH з ПДВ
Документи 42
Скарги 0