-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи (послуги з поточного ремонту п...×-
Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи (послуги з поточного ремонту покрівлі навчального корпусу Б НАОМА та інших робіт)
- ID: UA-2026-05-27-005254-a
- Дата створення : 27.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29354106
Національна академія образотворчого мистецтва і архітектури ЄДРПОУ: 02214165ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ізоляційні роботи (послуги з заміри опору ізоляції та перевірку спрацювання приладів захис...×-
Ізоляційні роботи (послуги з заміри опору ізоляції та перевірку спрацювання приладів захисту електромережі)
- ID: UA-2026-04-29-011396-a
- Дата створення : 29.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29070894
Національна академія образотворчого мистецтва і архітектури ЄДРПОУ: 02214165ДК 021:2015: 45320000-6 Ізоляційні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Інші завершальні будівельні роботи послуги з поточного ремонту спортивної зали (машинна шт...×-
Інші завершальні будівельні роботи послуги з поточного ремонту спортивної зали (машинна штукатурка стін) навчального корпусу НАОМА за адресою: м. Київ, вул. Вознесенський узвіз, 20)
- ID: UA-2025-12-16-024466-a
- Дата створення : 16.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27601023
Національна академія образотворчого мистецтва і архітектури ЄДРПОУ: 02214165ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Водопровідні та санітарно-технічні роботи (Капітальний ремонт водопостачання та каналізаці...×-
Водопровідні та санітарно-технічні роботи (Капітальний ремонт водопостачання та каналізації правої частини в гуртожитку НАОМА за адресою: вул. Лук'янівська, 69/71, м. Київ (коригування)
- ID: UA-2025-12-01-015449-a
- Дата створення : 01.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27342155
Національна академія образотворчого мистецтва і архітектури ЄДРПОУ: 02214165ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Столярні та теслярні роботи («Капітальний ремонт із заміною вікон НАОМА за адресою: м. Киї...×-
Столярні та теслярні роботи («Капітальний ремонт із заміною вікон НАОМА за адресою: м. Київ, вул. Лук’янівська, 69/71»)
- ID: UA-2025-11-03-012353-a
- Дата створення : 03.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26979323
Національна академія образотворчого мистецтва і архітектури ЄДРПОУ: 02214165ДК 021:2015: 45420000-7 Столярні та теслярні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Столярні та теслярні роботи «Капітальний ремонт із заміною вікон НАОМА за адресою: м. Київ...×-
Столярні та теслярні роботи «Капітальний ремонт із заміною вікон НАОМА за адресою: м. Київ, вул. Лук’янівська, 69/71»
- ID: UA-2025-09-23-014957-a
- Дата створення : 23.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26530586
Національна академія образотворчого мистецтва і архітектури ЄДРПОУ: 02214165ДК 021:2015: 45420000-7 Столярні та теслярні роботиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Столярні та теслярні роботи (послуги на встановлення сантехнічних перегородок туалетних ка...×-
Столярні та теслярні роботи (послуги на встановлення сантехнічних перегородок туалетних кабінок)
- ID: UA-2025-09-04-010411-a
- Дата створення : 04.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26333710
Національна академія образотворчого мистецтва і архітектури ЄДРПОУ: 02214165ДК 021:2015: 45420000-7 Столярні та теслярні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи (поточний ремонт ділянки фальц...×-
Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи (поточний ремонт ділянки фальцевої покрівлі на будівлі НАОМА за адресою: м. Київ, вул. Вознесенський узвіз, 20)
- ID: UA-2025-04-11-011681-a
- Дата створення : 11.04.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24998921
Національна академія образотворчого мистецтва і архітектури ЄДРПОУ: 02214165ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Водопровідні та санітарно-технічні роботи: "Капітальний ремонт водопостачання та кана...×-
Водопровідні та санітарно-технічні роботи: "Капітальний ремонт водопостачання та каналізації правої частини в гуртожитку НАОМА за адресою: вул. Лук'янівська, 69/71, м. Київ"
- ID: UA-2025-02-26-012774-a
- Дата створення : 26.02.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24555644
Національна академія образотворчого мистецтва і архітектури ЄДРПОУ: 02214165ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залі...×-
Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь (45231400-9-Прокладання ліній електропередач)
- ID: UA-2024-12-11-003653-a
- Дата створення : 11.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23618341
Національна академія образотворчого мистецтва і архітектури ЄДРПОУ: 02214165ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи (послуги з поточного ремонту ф...×-
Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи (послуги з поточного ремонту фальцевої покрівлі та м'якої бутилкаучукової покрівлі, металевих грат на даху будівлі НАОМА за адресою: вул. Вознесенський узвіз, 20, м. Київ)
- ID: UA-2024-07-24-002462-a
- Дата створення : 24.07.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22140703
Національна академія образотворчого мистецтва і архітектури ЄДРПОУ: 02214165ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Столярні та теслярні роботи (послуги з поточного ремонту мантаж підвісної стелі в приміщен...×-
Столярні та теслярні роботи (послуги з поточного ремонту мантаж підвісної стелі в приміщеннях №№ 318, 336 третього поверху будівлі НАОМА, літера А)
- ID: UA-2024-07-04-001484-a
- Дата створення : 04.07.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21991213
Національна академія образотворчого мистецтва і архітектури ЄДРПОУ: 02214165ДК 021:2015: 45420000-7 Столярні та теслярні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи (послуги з поточного ремонту д...×-
Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи (послуги з поточного ремонту ділянки фальцевої покрівлі між корпусами з частковим перекладанням цегляної кладки на будівлі НАОМА за адресою: вул. Вознесенський узвіз, 20, м. Київ)
- ID: UA-2024-07-01-002333-a
- Дата створення : 01.07.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21961687
Національна академія образотворчого мистецтва і архітектури ЄДРПОУ: 02214165ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Столярні та теслярні роботи (капітальний ремонт із заміною вікон НАОМА за адресою: вул. Лу...×-
Столярні та теслярні роботи (капітальний ремонт із заміною вікон НАОМА за адресою: вул. Лук'янівська,69/71, м. Київ)
- ID: UA-2024-03-18-009122-a
- Дата створення : 18.03.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21047805
Національна академія образотворчого мистецтва і архітектури ЄДРПОУ: 02214165ДК 021:2015: 45420000-7 Столярні та теслярні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Столярні те теслярні роботи (капітальний ремонт із заміною вікон НАОМА за адресою: вул. Во...×-
Столярні те теслярні роботи (капітальний ремонт із заміною вікон НАОМА за адресою: вул. Вознесенський узвіз, 20, м. Київ)
- ID: UA-2024-03-11-005015-a
- Дата створення : 11.03.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20977188
Національна академія образотворчого мистецтва і архітектури ЄДРПОУ: 02214165ДК 021:2015: 45420000-7 Столярні та теслярні роботиЗавершена -