-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Водопровідні та санітарно-технічні роботи: "Капітальний ремонт водопостачання та каналізації правої частини в гуртожитку НАОМА за адресою: вул. Лук'янівська, 69/71, м. Київ"
Тендер Prozorro UA-2025-02-26-012774-a
Завершена
3 706 962.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 37 069.62 UAH
мін. крок: 1% або 37 069.62 UAH
Номер:
6a7891aecacf4c5ab45fb766d4801ee7
Внутрішній номер закупівлі:
24555644
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-02-26-012774-a
Замовник:
Національна академія образотворчого мистецтва і архітектури
×
-
Код ЄДРПОУ:
02214165
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, місто Київ, Вознесенський узвіз, 20
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Киричок Ірина Михайлівна +380442721186 ira.kyrychok@naoma.edu.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
3 706 962.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
26.02.2025 18:01 - 10.03.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
26.02.2025 18:01 - 13.03.2025 18:06
Аукціон:
14.03.2025 14:19 - 14.03.2025 14:42
Період кваліфікації:
14.03.2025 14:42 - 18.03.2025 11:31
Період завантаження договору:
24.03.2025 00:00 - 03.04.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴3 706 962.00 Капітальний ремонт водопостачання та каналізації правої частини в гуртожитку НАОМА за адресою: вул. Лук'янівська, 69/71, м. Київ