-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Водопровідні та санітарно-технічні роботи: "Капітальний ремонт водопостачання та каналізації правої частини в гуртожитку НАОМА за адресою: вул. Лук'янівська, 69/71, м. Київ"
Тендер Prozorro UA-2025-02-26-012774-a
Завершена
3 706 962.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 37 069.62 UAH
мін. крок: 1% або 37 069.62 UAH
Період уточнення:
26.02.2025 18:01 - 10.03.2025 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим