-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Столярні та теслярні роботи («Капітальний ремонт із заміною вікон НАОМА за адресою: м. Київ, вул. Лук’янівська, 69/71»)
Тендер Prozorro UA-2025-11-03-012353-a
Завершена
602 725.48
UAH з ПДВ
Номер:
f684c8d82e0f4608b8ed9ab918ae8278
Внутрішній номер закупівлі:
26979323
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-11-03-012353-a
Замовник:
Національна академія образотворчого мистецтва і архітектури
×
-
Код ЄДРПОУ:
02214165
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, місто Київ, Вознесенський узвіз, 20
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Киричок Ірина Михайлівна +380442721186 ira.kyrychok@naoma.edu.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45420000-7 Столярні та теслярні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
UA-2025-09-23-014957-a
Очікувана вартість:
602 725.48 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Столярні та теслярні роботи («Капітальний ремонт із заміною вікон НАОМА за адресою: м. Київ, вул. Лук’янівська, 69/71»)
Кількість
1 робота
Період постачання
до 25.12.2025
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "ЛАН ЛТД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23238827
-
Контактна особа:
Гробовський Сергій Васильович 0660208892 LanLtd23@gmail.com
-
Адреса:
01032, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Назарівська 11
Ціна пропозиції
602 725.48 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.11.2025 16:10
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
c69b8047e23e4ce683d84d337d77d23c
Ідентифікатор договору:
UA-2025-11-03-012353-a-b1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "ЛАН ЛТД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23238827
-
Адреса:
01032, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Назарівська 11
Номер договору:
№ 69Г
Сума договору:
582 076.74 UAH з ПДВ
Сума договору:
485 063.95 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.10.2025 00:00 - 31.12.2025 23:59
Дата підписання:
31.10.2025 00:00
Статус:
Виконаний